Menarda, Elma, Elna
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Aicina deputātus boikotēt 17.jūnijā paredzēto, oligarha A.Lemberga vadīto, Ventspils pilsētas domes sēdi

Ar šo Ventspils pilsētas domes deputāti paziņo, ka neieradīsies uz Ventspils pilsētas domes 17.jūnija sēdi, tādejādi pievienojoties aicinājumam sabiedrībā veicināt nesadarbošanās principus ar koruptīvo sistēmu, ar oligarhiem un to atbalstītājiem.

Deputāti norāda, ka gan viņi, gan viņu vēlētāji ir cietuši no oligarha Aivara Lemberga veidotās sistēmas un uzskata, ka gadu desmitiem kavētā valsts attīstība ir šīs sistēmas likumsakarīgs rezultāts.

Tie atgādina, ka gan iepriekšējā, gan esošā Ventspils pilsētas domes sasaukuma laikā opozīcija regulāri ir vērsusi uzmanību notiekošajam Ventspils pilsētas domē, tās iestādēs, kapitālsabiedrībās, biedrībās. Par Ventspils pilsētas domes vairākuma antidemokrātisko vadības stilu, necaurskatāmo aktīvu pārvaldi, iespējamajiem likuma pārkāpumiem, nepieciešamajiem likumdošanas uzlabojumiem un citiem būtiskiem jautājumiem regulāri ir tikusi informēta sabiedrība, Ventspils pilsētas dome un atbildīgās valsts institūcijas.

Deputāti secina, ka, ne pēc prokuratūras izvirzītajām smagajām apsūdzībām Lembergam, ne KNAB aktivitātēm, ne Ventspils pilsētas domes opozīcijas deputātu mēģinājumiem uzsākt konstruktīvu, uz sabiedrības labklājību virzītu darbu, kā arī nesenajiem sabiedrības protestiem, nekas nav mainījies.

Kā piemērus deputāti min Valsts prezidenta vēlēšanas, iespējamā G.Daudzes bīdīšana Valsts prezidenta kancelejas vadītāja amatā un 17.jūnija Ventspils pilsētas domes sēdē iesniegtos lēmuma projektus. Tas liecina, ka Lembergs un viņa partijas pārstāvji turpina ignorēt sabiedrības viedokli. Acīmredzot varas noturēšanas dēļ Lembergs un tam pietuvinātie deputāti 17.jūnija sēdē ir gatavi:
- ignorējot sabiedrības viedokli (ir savākti vairāk kā 1 300 parakstu), lemt par Ventspils meža (188 ha) iznīcināšanas nodrošināšanu;
- necaurspīdīgiem veidojumiem (SIA “Olimpiskais centrs “Ventspils”, Ventspils Brīvostas Pārvalde) bez atlīdzības lietošanā nodot vairāku miljonu vērtus Ventspils pilsētas aktīvus, tādējādi pakļaujot tos neizvērtētiem, neizdiskutētiem ieķīlāšanas un neatgūšanas riskiem;
- apstiprināt attīstības plānu, kas neatbilst patreizējai realitātei. Plāns paredz attīstīt, celt, būvēt, lai nodrošinātu ~ 43 000 iedzīvotāju vajadzības. Arī desmit gadus atpakaļ attīstība tika plānota, balstoties uz vairāk kā 40 000 iedzīvotāju vajadzību nodrošināšanu.
Cienījamie pilsētas vadītāji!

Nemāniet paši sevi. Diemžēl ir noticis pretējais. Pēc provizoriskiem tautas skatīšanas datiem iedzīvotāju skaits dramatiski sarūk. Palikušo iedzīvotāju dzīves kvalitātes nodrošināšanai ir nepieciešami cilvēka cienīgi ieņēmumi, ne kārtējā izklaides objektu nodošana ekspluatācijā. Jūsu sarūpēto, dotēto piedāvājumu diemžēl var atļauties tikai retais.

Acīmredzami pilsētai nepieciešams kvalitatīvi jauns redzējums.
Tāpēc, lai izteiktu protestu antidemokrātiskam vadības stilam, Ventspils pilsētas domes deputāti aicina savus kolēģus, Ventspils domes, tās iestāžu, kapitālsabiedrību, biedrību pārstāvjus pievienoties 2011.gada 17.jūnija Ventspils pilsētas domes sēdes boikotam, tādejādi demonstrējot gatavību kvalitatīvi jaunām pārmaiņām, vienlaicīgi atsakoties no marionešu lomas atsevišķu, varu uzurpējušu cilvēku rokās.

Cerot, ka akcija būs indikators, jaunai, visaptverošais sabiedrības interešu realizējošai politikai,

Ar cieņu,
Ventspils pilsētas domes deputāti
Ivars Landmanis;
Vladislavs Šafranskis;
Dace Korna;
Jeļena Garbuzova;
Aivis Landmanis (iepriekšējā sasaukuma domes deputāts).

Komentāri par rakstu: Aicina deputātus boikotēt 17.jūnijā paredzēto, oligarha A.Lemberga vadīto, Ventspils pilsētas domes sēdi
misters džons
18.06.2011 01:27:23
Pilnīgi piekrītu opozīcijas deputātiem,vienīgais vēlētos,lai to saprastu arī kāds no pozīcijas deputātiem.
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Piektdien dienā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 11...13 °C
 D/R vējš 4..6 m/s

Piektdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 9...11 °C
 D vējš 1..3 m/s

Sestdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 7...9 °C
 D/A vējš 3..5 m/s

Sestdien rītā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 8...10 °C
 D/A vējš 3..5 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni