Menarda, Elma, Elna
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
BATL nosoda mēģinājumus panākt AS “Kālija Parks” maksātnespēju

Biedrība “BALTIJAS ASOCIĀCIJA-TRANSPORTS UN LOĢISTIKA” (BATL), kuras biedrs ir AS “Kalija Parks” ar šo vēršas pie Latvijas valsts kompetentām institūcijām ar lūgumu nekavējoties rīkoties, jo uzskata, ka strīds ap AS “Kālija Parks” nav risināms ar maksātnespējas procesa paņēmieniem.

BATL atgādina, ka ne tikai SIA “TM SECURITY” ir cēlis prasību pret AS “Kālija Parks”, bet arī AS “Kālija Parks” ir cēlis prasību pret SIA “TM SECURITY” un advokātu, tādejādi apstrīdot jebkāda parāda pret SIA “TM SECURITY” esamību. Faktiski abu pušu pastāvošās savstarpējās prasības vienozīmīgi norāda uz to, ka ir izveidojies absolūts tiesisks šķērslis maksātnespējas procesa esamībai, jo Latvijā maksātnespējas procesu nedrīkst izmantot strīdu risināšanai un apstrīdētu parādu piedziņai.

Neskatoties uz to, ka nav tiesiskā pamata, lai ierosinātu AS “Kālija Parks” maksātnespēju, tomēr pastāv bažas, ka SIA “TM SECURITY” Ventspils tiesā šodien panāks sev vēlamo. Tāpēc BATL jau tagad vēršas pie Latvijas Republikas Satiksmes, Tieslietu, Iekšlietu ministrijām un citām kompetentām iestādēm ar lūgumu nekavējoties pievērst šai lietai pastiprinātu uzmanību, jo uzskata, ka šādi īstenoti politiķiem pietuvinātu firmu reiderisma mēģinājumi nav pieļaujami, jo tie grauj ne tikai AS “Kālija Parks” prestižu, bet vēl lielākā mērā jau tā “sašķobījušos” Latvijas tēlu potenciālo piegādātāju un investoru vidū. Šādas avantūras, kas pēdējo gadu laikā nu jau ir kļuvušas par tradīciju, ir izdevīgas nelabvēļiem, kuri vistiešākā mērā ir ieinteresēti situācijas destabilizācijā un Latvijai tik svarīgās tranzīta nozares konkurentspējas mazināšanā.

BATL vēlas uzsvērt, ka mūsdienīgā Latvijas tranzītbiznesa vēsturē šis nav pirmais reiderisma mēģinājums, tāpēc, jo īpaši būtu ieteicams valsts atbildīgajām institūcijā pievērst pastiprinātu uzmanību notiekošajam. Bet kas attiecas uz iespējamo Ventspils tiesas lēmumu, tad BATL jau šodien paziņo, ka gadījumā ja tiks ierosināta AS “Kālija Parks” maksātnespēja, tā pieliks visas pūles, lai vainīgie tiktu saukti pie atbildības.

 

Komentāri par rakstu: BATL nosoda mēģinājumus panākt AS “Kālija Parks” maksātnespēju
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Piektdien dienā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 11...13 °C
 D/R vējš 4..6 m/s

Piektdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 9...11 °C
 D vējš 1..3 m/s

Sestdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 7...9 °C
 D/A vējš 3..5 m/s

Sestdien rītā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 8...10 °C
 D/A vējš 3..5 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni