Šis raksts izdrukāts no portāla ventspilnieki.lv
Kategorija:    Ziņas » Pilsēta un sabiedrība
Adrese: https://www.ventspilnieki.lv/zinas/pilseta_un_sabiedriba/26102012_lielgabarita_atkritumu_savaksanas_akcijai_jau_10_gadi/
Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijai jau 10 gadi

Divās aizvadītajās nedēļas nogalēs - 13. un 14. oktobrī Ventas kreisajā krastā (pilsētā), bet 20. un 21. oktobrī Ventas labajā krastā (Pārventā) - pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi organizēja lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju.

Ventas kreisajā krastā tika uzstādīti 8 lielgabarīta atkritumu konteineri ar ietilpību 7m3, kas tika iztukšoti 61 reizi bet Ventas labajā krastā (Pārventā) tika uzstādīti 7 lielgabarīta atkritumu konteineri ar ietilpību 7m3, kas tika iztukšoti 43 reizes. Kopā rudens tīrīšanas darbu lielgabarīta atkritumu akcijas laikā šogad tika savākti 728 m3 atkritumu.

Šogad lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija notika jau 10. gadu. Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija notiek divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. 10 gadu laikā kopā lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijās savākti un izvesti 16 tūkst. m3 atkritumu.

Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijas tiek organizēta, lai iedzīvotājiem būtu iespējams izmest lielgabarīta atkritumus savas dzīvesvietas tuvumā. Ikdienā lielgabarīta atkritumus bez maksas iespējams nodot šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumos - Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a.

Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts" un Ventspils pilsētas dome pateicas iedzīvotājiem par izrādīto atsaucību jau 10 gadu garumā un cer uz turpmāku sadarbību arī nākamajās akcijās.

Atgādinām, ka jau šajā nedēļas nogalē – 27. oktobrī pilsētā un 28 oktobrī Pārventā – notiks ikgadējā elektrisko un elektronisko iekārtu (EEI) atkritumu savākšanas akcija.