Raita, Jogita, Evija
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Pašvaldība iedala līdzekļus pabalstu izmaksai Ziemassvētkos

Lai sniegtu materiālu atbalstu Ziemassvētkos Ventspils pilsētā deklarētiem pensionāriem un invalīdiem, bērniem invalīdiem, bez vecāku gādības palikušiem bērniem, kā arī bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, Ventspils pašvaldība iedalījusi līdzekļus Ls 296 050 apmērā.

 


Pabalstu Ls 30 apmērā varēs saņemt pensionāri un invalīdi, ja pensijas apmērs pirms nodokļu nomaksas (neskaitot piemaksu pie pensijas ) nepārsniedz Ls 191,91, visi bērni invalīdi un visi bez vecāku gādības palikušie bērni. Pabalstu Ls 20 apmērā par katru nepilngadīgu bērnu varēs saņemt trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes.

Kopumā pabalstu atsevišķu situāciju risināšanai varētu saņemt 9 100 pensionāri un invalīdi, 115 bērni invalīdi, 120 bez vecāku gādības palikuši bērni, kā arī 800 bērni no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.

Pensionāri un invalīdi piešķirto pabalstu Ls 30 apmērā varēs saņemt trīs dažādos veidos – savā norēķinu kontā, Sociālā dienesta kasēs vai arī ar piegādi mājās gadījumā, ja pabalsta saņēmējam veselības stāvokļa dēļ nav iespējams izmantot citus pabalsta saņemšanas veidus.

Pabalstu savā norēķinu kontā bankā vai Latvijas Pasta norēķinu kontā pensionāri un invalīdi varēs saņemt no š.g. 3. decembra līdz 2013.gada 31.janvārim.

Ja esat izvēlējušies saņemt pabalstu savā norēķinu kontā:
1) vērsieties Sociālā dienesta pagaidu telpās Lielajā ielā 7 (ieeja no Skroderu ielas puses, ēka plašāk zināma kā kādreizējais Skolēnu jaunrades nams) vai dienesta filiālē Pārventā, Talsu ielā 39, lai uzrakstītu iesniegumu par pabalsta saņemšanu. Iesnieguma veidlapu iespējams arī izdrukāt no Ventspils portāla www.ventspils.lv .
2) pabalstu Sociālais dienests pārskaitīs uz norādīto kontu ne vēlāk kā 5 darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas, bet ne ātrāk kā 3.decembrī.

Personas, kuras būs izvēlējušās saņemt pabalstu skaidrā naudā Sociālā dienesta kasēs Lielajā ielā 7 vai Talsu ielā 39 (Pārventas iedzīvotāji), varēs to izdarīt no š.g.13. decembra līdz 2013.gada 31.janvārim. Pabalsta izmaksa Sociālā dienesta kasēs tiks organizēta, ņemot vērā iedalījumu pēc uzvārda sākuma burtiem, līdzīgi, kā notika pabalsta izmaksa uz Lieldienām.

Decembra sākumā Sociālais dienests papildus vēl informēs par šo burtu iedalījumu, tādēļ aicinām iedzīvotājus sekot līdzi informācijai Ventspils portālā www.ventspils.lv vai arī laikrakstā ,,Ventas Balss””, kurā tiks ievietots sludinājums par Ziemassvētku pabalstu saņemšanas kārtību.

No 13.decembra līdz 19.decembrim Sociālā dienesta kases gan Lielajā ielā 7, gan Talsu ielā 39 būs atvērtas no plkst. 10.00-15.00. Iedzīvotājiem jāievēro, ka 20. un 21. decembrī kases nestrādās, bet pēc tam, sākot no 27.decembra, pabalstu izmaksa tiks turpināta Sociālā dienesta kasēs to parastajā darba laikā.


Pabalsts mājās tiks piegādāts tikai tiem iedzīvotājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs ierasties Sociālajā dienestā. Šādos gadījumos jāinformē Sociālais dienests, ka pabalstu nepieciešams piegādāt mājās, piezvanot pa tālruni 63601210 (Ventas kreisā krasta iedzīvotāji) vai 63663001 (Pārventas iedzīvotāji). Ja nav iespējams piezvanīt, informāciju var sniegt arī ar citu personu starpniecību. Pabalstu mājās piegādās Sociālā dienesta darbinieks.

Pabalstus uz mājām piegādās no š.g.10. decembra līdz 2013.gada 31.janvārim.

Bērniem invalīdiem Sociālais dienests pabalstu Ls 30 apmērā izmaksās no š.g. 10. decembra līdz 2013.gada 18.janvārim Sociālā dienesta kasēs to parastajā darba laikā, vai arī pārskaitot uz bērna vecāku vai aizbildņu norēķinu kontu. Iesnieguma veidlapu var izdrukāt no Ventspils portāla www.ventspils.lv .

Bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem pabalstu Ls 30 apmērā izmaksās no š.g. 10.decembra līdz 2013.gada 18.janvārim Sociālā dienesta kasēs to parastajā darba laikā, vai arī pārskaitot uz aizbildņu norēķinu kontu. Iesnieguma veidlapu var izdrukāt no Ventspils portāla www.ventspils.lv .

Trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes ar bērniem pabalstu Ls 20 apmērā par katru nepilngadīgu bērnu varēs saņemt, sākot no š.g. 4.decembra līdz 21.decembrim Sociālā dienesta kasēs to parastajā darba laikā. Šis pabalsts tiks izmaksāts iepirkumu kartes veidā, ko varēs izmantot pārtikas produktu un citu preču iegādei.

Atgādinām, ka Sociālā dienesta kasēm parastais darba laiks ir:

Sociālā dienesta kasē Lielajā ielā 7:
Pirmdienās - no 10.00-13.00
Trešdienās – no 12.00-15.00
Piektdienās – no 10.00-13.00

Sociālā dienesta kasē Talsu ielā 39 (Pārventas filiālē):
Otrdienās – no 10.00-13.00
Ceturtdienās – no 12.00-15.00

Sociālais dienests aicina pabalsta saņēmējus izmantot iespēju piešķirto pabalstu saņemt savā norēķinu kontā, uzrakstot attiecīgu iesniegumu. Šādu iesniegumu var rakstīt jau pašlaik, kā arī visu attiecīgā pabalsta izmaksas laiku, aizpildot jau sagatavotu iesnieguma formu, kuru var saņemt Sociālajā dienestā vai, kā iepriekš minēts, izdrukāt no Ventspils portāla www.ventspils.lv.

Lūdzam iedzīvotājus ievērot, ka pabalstu iespējams pārskaitīt tikai uz tās personas norēķinu kontu, kurai pabalsts piešķirts!

Papildu informācijai lūdzam zvanīt pa tālruņiem 63601210 (Ventas kreisajā krastā dzīvojošie) vai 63663001 (Pārventas iedzīvotāji).

Komentāri par rakstu: Pašvaldība iedala līdzekļus pabalstu izmaksai Ziemassvētkos
FIFOCapitals@gmail.com
29.01.2022 02:06:41
Do you need a loan? If yes! Contact FIFO Capitals and Mortgages Limited ® for small and large loans. We give out loans at 2% interest rate. Contact us today via E-mail at,,,(( FIFOCapitals@gmail.com )),,, We also give out from. £5 thousand Pounds to 100 million Pounds for individuals and companies, the credit is open to all regardless of nationality....
christy walton
27.01.2020 13:25:41
Dajem kredite tvrtkama i pojedincima s prihvatljivim kamatama od 2%. Ako ste zainteresirani za ponudu zajma, pišite na: (christywalton355@gmail.com).
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Svētdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 -6...-8 °C
 A vējš 1..3 m/s

Svētdien rītā

Mākoņains, bez nokrišņiem
 -6...-8 °C
 A vējš 2..4 m/s

Svētdien dienā

Apmācies, bez nokrišņiem
 -3...-5 °C
 A vējš 2..4 m/s

Svētdien vakarā

Mākoņains, bez nokrišņiem
 -5...-7 °C
 A vējš 1..3 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni