Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Mantas grūtībās nonākošajām ģimenēm var ziedot ar speciālu mantu pastu

Labdarības projekta „Mājas” www.majaslegendas.lv ietvaros uzsākta mantu pasta darbība lielākajos Latvijas mazumtirdzniecības veikalos. Tas ļaus palīdzēt gribētājiem, kuriem nav iespējas pašiem aizvest mantas grūtībās nonākušajām ģimenēm, tās nodot ar mantu pastu.


Noteiktos mazumtirdzniecības veikalu tīklos „Maxima”, „Elvi”, „IKI”, „Cento” un „top!” būs izvietotas speciālas mantu pasta kastes, kurās būs iespēja ziedot mantas projektā iesaistītajiem cilvēkiem. Mantas var nest arī uz visām degvielas uzpildes stacijām „Virši–A”. Veikalu adreses var uzzināt projekta mājas lapā www.majaslegendas.lv.

Lai izprastu, kādas lietas ir nepieciešamas grūtībās nonākušajiem cilvēkiem, aicinām iepazīties ar šo cilvēku stāstiem un vēlmju sarakstiem www.majaslegendas.lv katras ģimenes profilā.

Normunds Labrencis, SIA „Ingman Saldējums” direktors un projekta iniciators: „Mantu pasts ir ļoti būtiska šī projekta sastāvdaļa, kas iedrošinās arvien vairāk cilvēkus palīdzēt grūtībās nonākošajām ģimenēm ar lietām, kas tām nepieciešamas. Tas ļaus palīdzēt, neskatoties uz attālumu, piemēram, ja kāds dzīvo Liepājā un vēlas palīdzēt ģimenei, kas dzīvo Latgalē vai Vidzemē. Visas mantas, kas tiks ievietotas mantu pastā, tiks sašķirotas. Ja uz tām būs norādīta konkrēta ģimene, tās tiks tām nogādātas. Pārējās tiks nodotas NVO. Tai pat laikā aicinām izmantot iespēju un pašiem mantas nogādāt ģimenēm, gūstot dubultu prieku par labi padarītu darbu!”

Uz šo brīdi projektā mantas ir iespējams ziedot 70 ģimenēm, pansionātiem no dažādiem Latvijas reģioniem. Palīdzība ir nepieciešama jauniem, talantīgiem mūziķiem un sportistiem, bērniem ar veselības problēmām, daudzbērnu ģimenēm, vientuļiem veciem cilvēkiem, u.c.

Apkopoto vēlmju un vajadzību saraksts ir ļoti plašs, sākot ar pārtikas pakām, sadzīves tehniku, mūzikas instrumentiem, ziemas sporta inventāru un malku līdz pat grāmatām, teātra apmeklējumu, u.c. Tāpat vēlmju listē iekļautas arī tādas vēlmes kā slēpes, riteņi, tehnika, kas varbūt nav pirmās nepieciešamības preces, bet ļoti iepriecinātu šos cilvēkus, kuriem nav līdzekļu to iegādei.

Projekts „Mājas”
Projekta aizsācēji ir saldējumi „Mājas” kopā ar Latvijas Samariešu apvienību un NVO. Tās ietvaros izveidota interaktīva vietne www.majaslegendas.lv, kurā ir apkopoti stāsti par grūtībās nonākušām ģimenēm un cilvēkiem dažādos Latvijas reģionos, kuriem var palīdzēt, nogādājot viņiem mantas pēc iepriekš sastādīta nepieciešamo mantu saraksta.
Vienlaikus iedzīvotāji tiek aicināti ne tikai piedalīties, bet arī kopīgiem spēkiem veidot šo palīdzības karti, papildinot interaktīvo vietni www.majaslegendas.lv ar līdzīgām ģimenēm, kas, iespējams, dzīvo turpat kaimiņos.
Šai kampaņai atšķirīgais ir tās pieeja ziedošanas kultūrai - no rokas rokās, no ģimenes ģimenei, no cilvēka cilvēkam, kas nozīmē, ka labdarim būs iespēja nodot mantas tieši tai ģimenei vai cilvēkam, kuram tas vēlas. Ar šo projektu mēs vēlamies mainīt ziedošanas kultūru, jo labie darbi nenozīmē tikai noziedot naudu, bet pašiem uzņemties atbildību un palīdzēt kādai ģimenei, cilvēkam vai dzīvniekam.
Projektu atbalsta mazumtirdzniecības veikalu tīkli "Maxima", "Elvi", "top!", "IKI" un "Cento", kā arī degvielas uzpildes stacija "Virši-A".
Ikviens tiek aicināts darīt labus un paliekošus darbus. Turklāt darīt tos no sirds! Tā arī radusies šī labdarības projekta devīze - ļaujies sirds labiem darbiem!

 

Komentāri par rakstu: Mantas grūtībās nonākošajām ģimenēm var ziedot ar speciālu mantu pastu
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Otrdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 12...14 °C
 Z/A vējš 3..5 m/s

Otrdien rītā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 Z/A vējš 5..7 m/s

Otrdien dienā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 20...22 °C
 Z/A vējš 6..8 m/s

Otrdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 18...20 °C
 Z/A vējš 4..6 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni