Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes taktiskās mācības “RONIS 2011”

Šā gada 3.oktobrī VRS Ventspils pārvaldē tika organizētas operatīvo taktisko mācību “RONIS 2011” divas fāzes, proti, 1.fāze - Jūras fāze un 2. fāze - Sauszemes fāze, kura tika īstenota pēc atsevišķa mācību plāna “KRUIZER 2011”.


Operatīvās taktiskās mācības tika rīkotas ar mērķi nodrošināt VRS Ventspils pārvaldes kuģošanas līdzekļu apkalpju un Imigrācijas struktūrvienību amatpersonu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi robežuzraudzības un imigrācijas kontroles uzdevumu veikšanā dažādās grūtību pakāpēs. Organizējot operatīvās taktiskās mācības tika iesaistīti VRS Ventspils pārvaldes spēki un līdzekļi, NBS Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienests, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde, kā arī Lietuvas Robežapsardzības dienesta Klaipēdas krasta apsardzības vienība.


Operatīvo taktisko mācību “RONIS 2011” galvenie uzdevumi bija kuģa un ātrgaitas motorlaivas pārkāpēju atklāšana, izmantojot Jūras videonovērošanas un radiolokācijas sistēmu, aizdomīga kuģošanas līdzekļa vajāšana un aizturēšana, cilvēku meklēšana un glābšana jūrā, kuģa pārbaude jūrā, aizturētā kuģošanas līdzekļa nogādāšana ostā, kā arī procesuālo līdzekļu piemērošana aizturētajām personām un aizturētajiem kuģošanas līdzekļiem.


Savukārt mācību 2. fāzes “KRUIZER 2011” galvenie uzdevumi bija VRS Ventspils pārvaldes atsevišķu struktūrvienību personāla apziņošanas un pulcēšanās pārbaude, nelegālo imigrantu meklēšana, vajāšana un aizturēšana, kā arī procesuālo darbību veikšana aizturētajām personām. Šīs mācības deva iespēju pilnveidot sakaru kvalitāti un informācijas apmaiņu starp sadarbības institūcijām.


Operatīvās taktiskās mācības tika maksimāli pietuvinātas reāliem apstākļiem, balstoties uz Valsts robežsardzes iegūto pieredzi starptautiskajās misijās nelegālas imigrācijas apkarošanā uz Eiropas Savienības ārējās jūras robežas Vidusjūras reģionā. Nelegālo imigrantu imitatoriem tika speciāli sagatavots atbilstošs ārējais izskats, viltoti dokumenti un leģendas. Kopumā mācības noritēja veiksmīgi, visi noteiktie mācību uzdevumi kā jūras, tā sauszemes fāzē tika izpildīti, ļaujot pilnveidot taktisko sadarbību nestandarta situācijās nacionālā un starptautiskā līmenī.

Komentāri par rakstu: Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes taktiskās mācības “RONIS 2011”
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Otrdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 12...14 °C
 Z/A vējš 3..5 m/s

Otrdien rītā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 Z/A vējš 5..7 m/s

Otrdien dienā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 20...22 °C
 Z/A vējš 6..8 m/s

Otrdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 18...20 °C
 Z/A vējš 4..6 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni