Rauls, Rodrigo
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Ancē uzstāda vides reklāmu dzimstības veicināšanai

Augusta pēdējā nedēļā Ancē svinīgos apstākļos notika vides reklāmas dzimstības veicināšanai atklāšana. Vides reklāma-plakāts uztādīta uz Ances –Blāzmas ceļa blakus pagastmājai un ambulancei. Vides reklāma Ancē uzstādīta ar domubiedru grupas, kas atbalsta dzimstības veicināšanu Latvijā, atbalstu.


Vides reklāmas atklāšanas pasākumā piedalījās Ances iedzīvotāji un viesi, Ventspils Novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks, Ances pagasta vadītāja Aira Kaijaka, vietējās evanģēliski luteriskās baznīcas mācītājs Valters Ozoliņš un dzimtības veicināšanas Latvijā domubiedru grupas pārstāvis Dr.Rauls Vēliņš.

Vides reklāmas aklāšanā Ventspils Novada domes priekšsēdētājs A.Mucenieks atsauca atmiņā gada sākumā īstenoto un pavasarī plašākai publikai prezentēto SKDS pētījumu, kas tika veikts Ances un Jūrkalnes pagastos ar mērķi noskaidrot, kādi pašvaldības nodrošināti atvieglojumi un atbalsts vairāk sekmētu dzimstības pieaugumu, t.i., mudinātu sievietes pieņemt lēmumu par vēl kāda bērna laišanu pasaulē.

A.Mucenieks atzina, ka pašvalība aktīvi strādā pie pētījumā noskaidroto atbalsta pasākumu ieviešanas un ar gandarījumu atzina, ka tie patiešām strādā - Ventspils novadā šā gada pirmajos astoņos mēnešos jaundzimušo skaits ir palielinājies vairāk nekā par 50%, salīdzinot ar tādu pašu periodu 2011.gadā.

Arī dzimtības veicināšanas Latvijā domubiedru grupas pārstāvis Dr. Rauls Vēliņš atsaucās uz A.Mucenieka minēto pētījumu un izteica īpašu pateicību visām tām Ances un Jūrkalnes sievietēm, kuras anonīmajā aptaujā bija atzinušas, ka būtu gatavas laist pasaulē vēl vienu bērnu patriotisku jūtu vadītas, neatkarīgi no valsts un pašvaldības atbalsta apjoma.

Savukārt mācītājs Valters Ozoliņš kopā ar pasākuma dalībniekiem aizlūdza par Latviju, lūdza Dievu atvērt acis Latvijas valsts vadītājiem un politiķiem, lai viņi pārkāptu savām šaubām un savstarpējai apkarošanai un beidzot spertu nopietnus soļus ģimeņu atbalstam un dzimstības veicināšanai.

Atklāšanas pasākumā 10 gadus vecā Ances iedzīvotāja, uz vides reklāmas redzamā zīmējuma autore, Estere Riekstiņa izjusti un emocionāli deklamēja Jāņa Petera dzejoli “Dzimtene” :
Dzimtene
Vai tu zini, kas ir Latvija?
Tā ir zeme, mana dzimtene.
Vai tu zini, kas ir dzimtene?
Tā ir zeme, kur es piedzimu.
Vai tu zini, kā es piedzimu?
Tā kā puķuzirnis uzziedēju māmiņai,
Tā kā puķuzirnis apvijos ap tētiņu.

Uz vides reklāmas – plakāta vienas puses ir redzams vidējā paaudzes deju kolektīva “Ance” fotouzņēmums un uzraksts “Mēs gribam, lai Ancē dzimtu vairāk bērnu!” Savukārt uz plakāta otras puses ir redzamas ancenieces, 10 gadus vecās Esteres Riekstiņas zīmējums un uzraksts “ Mēs gribam, lai Latvijā dzimtu vairāk bērnu!”

Komentāri par rakstu: Ancē uzstāda vides reklāmu dzimstības veicināšanai
STANTA Funding Group
11.02.2022 08:48:08
HOW TO RECOVER STOLEN BITCOIN ? follow this whatsapp link: https://wa.me/message/JQ5Y2HM2PZXWG1 I lost my bitcoin to fake blockchain impostors on Facebook, they contacted me as blockchain official support and I fell stupidly for their mischievous act, this made them gain access into my blockchain wallet account, whereby 7.0938 btc was stolen from my wallet in total .I was almost in a comma and dumbfounded because this was all my savings I banked up on , waiting for bitcoin rate to improve . Then my niece recommended me to an expert, I researched online and found the recovery expert , with the contact address- creditosantajusta@gmail.com .I wrote directly to the specialist explaining my loss. Hence, he helped me recover my bitcoin just after 2 days. He helped me launch the recovery program , and the culprits were identified as well , all thanks to his expertise . I hope I have been able to help someone as well . Reach out to the recovery specialist to recover your lost funds from any form of online scam, he is dependable and trustworthy
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Pirmdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 13...15 °C
 D/R vējš 2..4 m/s

Pirmdien rītā

Apmācies, bez nokrišņiem
 13...15 °C
 D vējš 2..4 m/s

Pirmdien dienā

Apmācies, bez nokrišņiem
 15...17 °C
 D/R vējš 4..6 m/s

Pirmdien vakarā

Apmācies, bez nokrišņiem
 12...14 °C
 D vējš 4..6 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni