Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Ventspils brīvostā pēc 16 mēnešiem būs jauns sauskravu terminālis

Šodien, 30.maijā, Ventspils brīvostas pārvaldē tika parakstīts līgums par sauskravu termināļa būvniecību ar iepirkuma procedūras uzvarētāju AS „BMGS” par kopējo summu 9,5 miljonu latu apmērā. Termināļa būvniecības sākums ir arī noslēgums septiņus gadus garam ostas paplašināšanās iespēju un jauna kokmateriālu pārkraušanas termināļa izveides plānošanas procesam. Jaunā termināļa būvniecību līdzfinansē Eiropas Savienības Kohēzijas Fonds.


Foto: Ventspils brīvostas pārvalde
Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atgādināja, ka šodien noslēgtā būvniecības līguma pirmsākumi meklējumi pirms septiņiem gadiem, kad, aktualizējot jautājumu par jauna kokmateriālu pārkraušanas termināļa nepieciešamību, Ventspils brīvosta sākusi plānot Ventas tilta rekonstrukciju par paceļamu tiltu, tādējādi dodot iespēju ostai apgūt jaunu teritoriju starp auto tiltu un dzelzceļa tiltu.
 
AS „BMGS” valdes loceklis Genadijs Kalaneps pauda gandarījumu par uzvaru iepirkuma procedūrā un tiesībām veikt tik nozīmīga projekta īstenošanu, uzsverot, ka liela daļa uzņēmuma darbinieku ir ventspilnieki un viņi ir īpaši priecīgi par iespēju strādāt Ventspilī. Turklāt ar sauskravu termināļa būvniecību uzņēmums sagaidīs savu 60.jubileju, kas būs šī gada augustā.
  
„Septiņu gadu plānošanas laiks nozīmē, ka ir septiņreiz kārtīgi nomērīts un tagad tiks griezts,” teica topošā termināļa nomnieku pārstāvis –SIA „Ventplac” valdes priekšsēdētājs Aivars Bauda, uzsverot, ka jaunais terminālis uzņēmumam paver pilnīgi jaunas attīstības iespējas. Kā informēja A.Bauda, šobrīd SIA „Ventplac” no SIA „NNVT” nomātajā termināļa teritorijā, modernizējot pārkraušanas tehnoloģijas, pārkrauj vidēji par 17% vairāk nekā līdzīga izmēra termināļos Skandināvijā. Tomēr tas nozīmē, ka tālāk attīstība terminālim pašreizējā vietā nav iespējama un jaunais terminālis tiek gaidīts ar nepacietību.
 
Jaunais sauskravu terminālis Ventspils brīvostā tiks būvēts Ventas kreisajā krastā uz diviem zemesgabaliem – Rūpniecības ielā 35 un Skaidu ielā 9. Par termināļa būvniecību ar iepirkuma procedūras uzvarētāju AS „BMGS” tika parakstīts līgums par kopējo summu 9,5 miljonu latu apmērā. Projekts paredz piestātņu būvniecību un akvatorijas padziļināšanas darbu izpildi, kraujlaukumu ar inženiertīkliem izbūvi, esošo dzelzceļa sliežu ceļu rekonstrukciju un jaunu dzelzceļa sliežu ceļu būvniecību.
 
 
Kopējās projekta „Ventspils brīvostas sauskravu termināļa būvniecība” attiecināmās izmaksas ir 10,6 miljoni latu, no kuriem 62% ir ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums. Par būvdarbu autoruzraudzību līgums tiks slēgts ar SIA „Witteveen+ Bos Latvia” par summu 205 tūkstošu latu apmērā. Būvdarbus plānots realizēt 16 mēnešu laikā pēc būvdarbu līguma noslēgšanas un būvatļaujas saņemšanas.
 
 
Komentāri par rakstu: Ventspils brīvostā pēc 16 mēnešiem būs jauns sauskravu terminālis
ALLEN DAVE
14.02.2024 18:43:17
Investment is one of the best ways to achieve financial freedom. For a beginner there are so many challenges you face. It's hard to know how to get started. Trading on the Cryptocurrency market has really been a life changer for me. I almost gave up on crypto at some point not until saw a recommendation on Elon musk successfully success story and I got a proficient trader/broker Mr Bernie Doran , he gave me all the information required to succeed in trading. I made more profit than I could ever imagine. I'm not here to converse much but to share my testimony; I have made total returns of $10,500.00 from an investment of just $1000.00 within 1 week. Thanks to Mr Bernie I'm really grateful,I have been able to make a great returns trading with his signals and strategies .I urge anyone interested in INVESTMENT to take bold step in investing in the Cryptocurrency Market, you can reach him on WhatsApp : +1(424) 285-0682 or his Gmail : BERNIEDORANSIGNALS@GMAIL.COM bitcoin is taking over the world, tell him I referred you
Maria Magdalena
01.05.2023 23:17:14
Pozdrav svima. Moje ime je Maria Magdalena, samohrana sam majka troje djece, želim podijeliti opipljivo svjedočanstvo o tome kako sam dobila zajam od 10.000 eura uz 3% od bogobojaznog čovjeka, gospodina Mikea Andersona. Ako ste zainteresirani za dobivanje kredita, obratite mu se, uvjeravam vas da je sigurno, hvala. E-mail adresa: (barrmikeanderson48@yahoo.com)
FIFOCapitals@gmail.com
29.01.2022 02:04:16
Do you need a loan? If yes! Contact FIFO Capitals and Mortgages Limited ® for small and large loans. We give out loans at 2% interest rate. Contact us today via E-mail at,,,(( FIFOCapitals@gmail.com )),,, We also give out from. £5 thousand Pounds to 100 million Pounds for individuals and companies, the credit is open to all regardless of nationality....
Claudia Klein
06.02.2020 18:09:25
Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants. Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu. Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī. Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu. Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!
christy walton
27.01.2020 13:26:43
Dajem kredite tvrtkama i pojedincima s prihvatljivim kamatama od 2%. Ako ste zainteresirani za ponudu zajma, pišite na: (christywalton355@gmail.com).
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Otrdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 12...14 °C
 Z/A vējš 3..5 m/s

Otrdien rītā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 Z/A vējš 5..7 m/s

Otrdien dienā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 20...22 °C
 Z/A vējš 6..8 m/s

Otrdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 18...20 °C
 Z/A vējš 4..6 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni