Ritvars, Oskars, Anvars
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Ventspilī atklāta SIA „Malmar Sheet Metal” metālapstrādes rūpnīcas jaunā ēka

23.novembrī tika svinīgi atklāta metālapstrādes uzņēmuma SIA „Malmar Sheet Metal” jaunā rūpnīca Ventspilī. Mūsdienīgajā un videi draudzīgajā ražotnē top vairāk kā 1000 dažādu detaļu tādiem autobūves uzņēmumiem kā Volvo, Renault un citiem.


Pēc septiņiem darba gadiem Ventspilī beļģu metālapstrādes SIA „Malmar Sheet Metal” šodien svinīgi atklāja savu jauno ražošanas ēku Ventspils brīvostas teritorijā, Ganību ielā 107.

SIA „Malmar Sheet Metal” valdes priekšsēdētājs Dorsans De Bišjērs stāstīja, ka aizsākums šīsdienas svinīgajam notikumam meklējams 2005.gadā, kad uzņēmuma rūpnīcā Gentā radās nepieciešamība palielināt ražošanas jaudu un viņi nolēmuši to nedarīt Beļģijā. Pēc sazināšanās ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru sekoja vairāku potenciālo ražošanas vietu apskate Latvijā. „Lai gan mēs apmeklējām arī Liepāju, Jelgavu un Rīgu, vairāk mūs tomēr piesaistīja Ventspils ne tikai tāpēc, ka tā ir zaļa un skaista, ka šeit dzīvo izglītoti un motivēti cilvēki, ka dažādās pilsētas iestādēs sastapām pretimnākošus cilvēkus, ka šeit bija pieejama zeme, bet pavisam noteikti tāpēc, ka šeit pastāv loģistikas infrastruktūra, prāmju satiksme uz Vāciju un Zviedriju, kā arī infrastruktūra jaundibinātiem uzņēmumiem, piemēram, biznesa inkubators,” atcerējās valdes priekšsēdētājs. Toreiz ražošana tika uzsākta padomju stila telpās ar dažām iekārtām un dažiem darbiniekiem. Dorsans De Bišjērs atzina, ka jaunā rūpnīca ir piemērs tam, ko īsā laikā spēj paveikt motivēta komanda. Viņš teica lielu paldies iesaistītajām iestādēm un to pārstāvjiem, kas snieguši nenovērtējamu atbalstu projekta realizācijā, kā arī rūpnīcas darbiniekiem: „Fakts, ka Malmar apstiprināts kā piegādātājs uzņēmumiem Caterpillar un CargoTec, ir pirmais solis pareizajā virzienā, kas mūsu uzņēmumam rada jaunus izaicinājumus. Uzņēmumam Malmar ir māsas uzņēmums LCMC, iespējams, pienācis laiks padomāt arī par šī uzņēmuma darbības paplašināšanu.”

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs un Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, sveicot uzņēmumu, atcerējās, kā sākta Ventspils industrializācija: „Gadsimtu mijā Krievija pieņēma lēmumu realizēt tādu transporta politiku, lai atteiktos no Latvijas ostām. Mūsu atbilde bija – veiksim Ventspils industrializāciju. 10 gadu laikā Ventspilī ik gadu vidēji atvērtas divas jaunas ražotnes un rūpniecības nozares īpatsvars IKP palielinājies divas reizes. Tādas izmaiņas nevar panākt vienā dienā. Pirms 7 gadiem mēs šajā vietā būvējām komunikācijas, jo te bija tikai zaļa pļava, bet piedāvāt būvēt rūpnīcu zaļā pļavā bez komunikācijām ir bezjēdzīgi. Mēs ceram, ka tie, kuri izlēmuši pamest dzimtās mājas Latvijā, pēdējo skatu vērsīs uz Ventspili un paliks šeit. Ceram, ka Jūsu sadarbības partneri sekos Jums un nāks uz Ventspili – šeit vietas pietiks visiem.”

SIA „Malmar Sheet Metal” ražošanas vadītājs Māris Petrovskis emocionālā uzrunā atcerējās, ka darbs šāda tipa rūpnīcā bijis viens no viņa bērnības sapņiem un pauda gandarījumu par intensīvo darba gadu rezultātiem: „Šeit tiek ražotas vairāk kā 1000 gala detaļas autobūves uzņēmumiem. Darbs visu laiku noritējis 24 stundas 7 dienas nedēļā. Krīzes gados mēs nesamazinājām ne darbinieku skaitu, ne atalgojumu, bet saņēmām jaunus pasūtījumus no Volvo un Renault. Arī šodien mēs rūpīgi sekojam līdzi pasaules ekonomikas tendencēm, jo esam šeit ilgtermiņā. Mēs vēl liksim par sevi runāt!”

Atklāšanas pasākumu pagodināja un uzņēmumu sveica arī Beļģijas vēstnieks Latvijā Franks Arnauts: „Tas ir apbrīnojami, kā Malmar tik īsā laikā kļuvis par vienu no lielākajiem rūpniecības uzņēmumiem Ventspilī un vēl turpina augt, tādējādi veicinot pastāvīgu Ventspils un Kurzemes reģiona ekonomisko attīstību.”

SIA “Malmar Sheet Metal” dibināts 2006.gada 11.aprīlī un ir Beļģijas Cormetallis NV grupas uzņēmums. SIA „Malmar Sheet Metal” darbojas metālapstrādes mašīnbūvei nozarē, ražojot dažādas detaļas un specializējoties smago automašīnu un autobusu rāmju ražošanā. Līdz jaunās rūpnīcas uzcelšanai uzņēmuma ražotne atradās pagaidu telpās - nomātās, vēl padomju laikā celtās ēkās Ventspilī. SIA „Malmar Sheet Metal” projekts „Autotransporta detaļu un piederumu ražotnes izveide” saņēma atbalstu Eiropas Savienības programmā „Uzņēmējdarbība un inovācijas” (aktivitāte „Augstas pievienotās vērtības investīcijas”).

Ražotnes lielākā vērtība ir augstas tehnoloģijas pulverkrāsošanas cehs, kas specializēts tieši mašīnbūves industrijai un šobrīd ir uzskatāms par modernāko Austrumeiropā. Turklāt krāsošana ir videi draudzīga - modernajā Eisenmann automātiskajā krāsošanas līnijā padomāts gan par vides un cilvēku veselības drošību, gan par to, lai ķīmiskais materiāls, kas tiek izmantots metāla virsmas priekšapstrādē, paliktu tikai uz detaļām, bet ne gaisā, ūdenī vai zemē. Uzstādītas arī jaunas lāzergriešanas, locīšanas u.c. iekārtas.

Projekta kopējās izmaksas bija vairāk kā 4 miljonu latu apmērā, no kuriem 2,23 miljonus līdzfinansēja Eiropas Savienība. Ēkas būvniecība tika uzsākta 2011.gada jūnijā. Būvniecības darbus veica SIA „Ostas Celtnieks”. Zemi jaunās ražotnes celtniecībai SIA „Malmar Sheet Metal” nomā no Ventspils brīvostas pārvaldes.

Komentāri par rakstu: Ventspilī atklāta SIA „Malmar Sheet Metal” metālapstrādes rūpnīcas jaunā ēka
ALLEN DAVE
14.02.2024 18:42:10
Investment is one of the best ways to achieve financial freedom. For a beginner there are so many challenges you face. It's hard to know how to get started. Trading on the Cryptocurrency market has really been a life changer for me. I almost gave up on crypto at some point not until saw a recommendation on Elon musk successfully success story and I got a proficient trader/broker Mr Bernie Doran , he gave me all the information required to succeed in trading. I made more profit than I could ever imagine. I'm not here to converse much but to share my testimony; I have made total returns of $10,500.00 from an investment of just $1000.00 within 1 week. Thanks to Mr Bernie I'm really grateful,I have been able to make a great returns trading with his signals and strategies .I urge anyone interested in INVESTMENT to take bold step in investing in the Cryptocurrency Market, you can reach him on WhatsApp : +1(424) 285-0682 or his Gmail : BERNIEDORANSIGNALS@GMAIL.COM bitcoin is taking over the world, tell him I referred you
Maria Magdalena
01.05.2023 23:14:13
Pozdrav svima. Moje ime je Maria Magdalena, samohrana sam majka troje djece, želim podijeliti opipljivo svjedočanstvo o tome kako sam dobila zajam od 10.000 eura uz 3% od bogobojaznog čovjeka, gospodina Mikea Andersona. Ako ste zainteresirani za dobivanje kredita, obratite mu se, uvjeravam vas da je sigurno, hvala. E-mail adresa: (barrmikeanderson48@yahoo.com)
GOOD NEWS EVERYONE
24.08.2022 11:06:17
Hello, I'm here to testify of how i got my real estate business loan amount €564,000.00 from Prof.Cindy Alberto Kauk. I don't know if you are in need of an urgent loan to pay bills, start business or build a house, they offer all kinds of loan Ranging from $5,000.00USD to $2,000,000.00USD with a low interest rate of 2% and loan duration of 1 to 33 years to pay back the loan secure and unsecured. Are you losing sleep at nights worrying how to get a Legit Loan Lender? Mrs.Cindy Alberto Kauk holds all of the information about how to obtain money quickly and painlessly without cost/stress via Contacts WHATS-APP NUMBER +79067089453 Email profcindyinvestments@hotmail.com They offer all kind of categories of loans Short term loan (1_10years) Long term loan (20_33 years) They offer loan like Home loan............., Business loan........ Debt consolidation loan ....... Student loan..........,Business start up loan Business loan....... , Company loan..............Mortgages loan construction loan.....car loan........ hotel loan....personal loans.. Investment Loan.......Commercial Loan........Refinancing Loans Truck Loans............Farm Loan etc. Email..........(profcindyinvestments@hotmail.com) WHATS-APP NUMBER +79067089453 When it comes to financial crisis and you need to be free from financial crisis then MRS.CINDY ALBERTO is the right answer...
FIFOCapitals@gmail.com
29.01.2022 02:04:43
Do you need a loan? If yes! Contact FIFO Capitals and Mortgages Limited ® for small and large loans. We give out loans at 2% interest rate. Contact us today via E-mail at,,,(( FIFOCapitals@gmail.com )),,, We also give out from. £5 thousand Pounds to 100 million Pounds for individuals and companies, the credit is open to all regardless of nationality....
Susan Benson
28.01.2022 16:59:29
Sveiki, dāmas un kungi! Vai jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sjūzena Bensone. Esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants. Vai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums, lai pabeigtu savu projektu? Ja atbilde ir jā, es iesaku sazināties ar manu uzņēmumu. Mēs sniedzam visa veida aizdevumu pakalpojumus, tostarp ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) vai rakstiet man tieši uz WhatsApp, izmantojot: +447360502110, un saņemiet atbildi vienā mirklī. Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums īstenot visas jūsu vēlmes. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu nodrošināšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā. Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu; * Ērtības – Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā. * Elastīga summa – Jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties. * Ātrs tiešais finansējums — saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas. * Elastīga procentu likme – pieejama procentu likme 3%. * Augstas apstiprināšanas likmes — jums ir 99,9% iespēja saņemt aizdevumu * Elastīga atmaksa — jums ir jāizvēlas atmaksas datums — katru nedēļu, mēnesi vai gadu 1–30 gadu garumā. * Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma. * Personalizētas konsultācijas un zināšanas. * Nav slēptu maksu Nepalaidiet garām iespēju finanšu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tagad, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē ir saskārušās ar finansiālām grūtībām Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu caur E-pasts: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com WhatsApp/Telegram: +447360502110 Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnīgā pārliecībā mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.
walton
24.07.2020 13:14:13
Sveiki, meklējat parādu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu aizdevumus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemām procentu likmēm un saprātīgām 2% procentu likmēm. E-pasts uz adresi: christywalton355@gmail.com
Claudia Klein
06.02.2020 18:09:02
Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants. Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu. Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī. Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu. Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!
christy walton
27.01.2020 13:17:09
Dajem kredite tvrtkama i pojedincima s prihvatljivim kamatama od 2%. Ako ste zainteresirani za ponudu zajma, pišite na: (christywalton355@gmail.com).
glenn
12.06.2016 11:30:15
Mēs piedāvājam biznesa aizdevumu ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3%, no 1 gada līdz 30 gadiem atmaksas termiņa. Mēs dodam aizdevumus no 5,000.00 $ līdz 15 miljoniem ASV dolāru. Mēs arī sniegt biznesa aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem, mēs dodam viņiem aizdevumus, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai uzlabot savu biznesu ar likmi 3%. Mēs varam aizdot jums līdz $ 15000000. Lai iegūtu vairāk informācijas, E-pasts: zionloanfirm.ltd@gmail.com
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Svētdien naktī

Apmācies, bez nokrišņiem
 17...19 °C
 D vējš 8..10 m/s

Svētdien rītā

Apmācies, bez nokrišņiem
 17...19 °C
 D vējš 6..8 m/s

Svētdien dienā

Mākoņains, bez nokrišņiem
 19...21 °C
 D vējš 8..10 m/s

Svētdien vakarā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 18...20 °C
 D vējš 1..3 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni