Jurģis, Juris, Georgs
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Ventspils ostā atklāts Baltijā lielākais saldēto produktu terminālis

Jau oktobrī Ventspils ostā gaidāmi pirmie kuģi ar refrižeratorkonteineriem, kas uzsāks saldēto pārtikas produktu uzglabāšanu un izplatīšanu Baltijā lielākajā saldēto produktu noliktavā „Reefer Cargo Terminal”. Klātesot uzņēmuma īpašniekiem un Ventspils pašvaldības vadībai, šodien svinīgi tika nodota ekspluatācijā jaunuzceltā termināļa ēka.

 


SIA „Reefer Cargo Terminal” pārstāvjus – Lietuvas kompānijas „Girteka” investorus – svinīgajā brīdī sveica Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, pateicoties par uzticību Ventspilij un vēlot veiksmi. SIA „Reefer Cargo Terminal” valdes priekšsēdētājs Mindaugas Raila informēja, ka vēl norit pēdējie priekšdarbi, lai jau oktobrī, vēlākais novembrī, sagaidītu pirmās saldēto produktu kravas. M.Raila veltīja arī atzinīgus vārdus Ventspils pilsētai un sadarbības pieredzei šeit: „Mēs zinām, cik daudz spēka Ventspils pilsētas pašvaldība un brīvostas pārvalde iegulda, lai piesaistītu investīcijas, paši to izjutām un esam pārliecināti, ka labi rezultāti nekur neizpaliks.”

SIA „Reefer Cargo Terminal” ir jaunākais terminālis Ventspils brīvostā un atrodas SIA „Noord Natie Ventspils Terminals” teritorijā. Terminālis ir A klases noliktava - saldētava ar modernām administrācijas un palīgtelpām. Ēkā ir septiņas saldēšanas kameras ar iespējamo temperatūru no -18 līdz -30 grādiem atkarībā no produkta īpatnībām. Ir arī atsevišķa kamera ar augstāku temperatūru – no +5 līdz +12 grādiem. Telpas ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes elektroniskajām ventilācijas sistēmām, temperatūras un mitruma līmeņa regulētājiem, tāpat ierīkota gaisa cirkulācija, kas nodrošinās augstus higiēnas standartus noliktavā. Termināļa noliktavas platība – 12 000 kvadrātmetru. Termināļa kopējā iespējamā jauda ir 150 tūkstoši tonnu kravu gadā.

SIA „Reefer Cargo Terminal” valdes priekšsēdētājs Mindaugas Raila jau nākamgad plāno apgrozījumu līdz pat 100 tūkstošiem tonnu. Uzņēmums plāno kļūt par saldēto zivju loģistikas centru Baltijas valstīs, tāpat uzglabāt un tālāk izplatīt saldētus un svaigus dārzeņus un augļus uz Baltijas valstīm, Krieviju, Baltkrieviju un Skandināvijas valstīm. Uzņēmumā plānots līdz 50 darbavietām. Termināļa izveidē uzņēmuma īpašnieki ieguldījuši 14 miljonus eiro.

SIA „Reefer Cargo Terminal” īpašnieki ir Lietuvas loģistikas kompānija „Girteka”, kas ir lielākais transporta un loģistikas uzņēmums Baltijas valstīs ar 15 gadu ilgu pieredzi starptautisko pārvadājumu jomā. Uzņēmumam pieder muitas un akcīzes preču noliktavas Viļņā un Rīgā.

Komentāri par rakstu: Ventspils ostā atklāts Baltijā lielākais saldēto produktu terminālis
Maria Magdalena
01.05.2023 23:28:32
Pozdrav svima. Moje ime je Maria Magdalena, samohrana sam majka troje djece, želim podijeliti opipljivo svjedočanstvo o tome kako sam dobila zajam od 10.000 eura uz 3% od bogobojaznog čovjeka, gospodina Mikea Andersona. Ako ste zainteresirani za dobivanje kredita, obratite mu se, uvjeravam vas da je sigurno, hvala. E-mail adresa: (barrmikeanderson48@yahoo.com)
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Otrdien naktī

Apmācies, sniegs
 0...2 °C
 R vējš 5..7 m/s

Otrdien rītā

Apmācies, bez nokrišņiem
 0...2 °C
 D/R vējš 4..6 m/s

Otrdien dienā

Mākoņains, bez nokrišņiem
 2...4 °C
 D/R vējš 5..7 m/s

Otrdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 1...3 °C
 D vējš 2..4 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni