Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Nosūtīts pirmais konteiners ar bīdāmām koka durvīm uz Japānu

22.oktobris ieies SIA „ARBO” vēsturē ar lielu notikumu, kad tika iekrauts pirmais konteiners ar SIA „ARBO” ražotajām bīdāmām koka durvīm, realizējot pirmo pasūtījumu uz Japānu.


Pirmdienas rītā uzsākās darbi pie pirmā konteinera kraušanas. Nulle kā pabeigusies konteinera iekraušana. Tajā tika iekrautas bīdāmās koka durvis, ražotas Japānai. Liels gandarījums pārņēma SIA „ARBO” Tirdzniecības direktoru Edmundu Domkinu, kurš personīgi bija klāt pie nozīmīgā notikuma un rūpīgi sekoja, kā sagatavotās paletes tiek ieceltas konteinerā.

Kā norāda E.Domkins šī gada septembrī tika parakstīts ilgtermiņa sadarbības līgums par SIA „ARBO” ražotās produkcijas eksportu uz Japānu, kas ietver koka logu un bīdāmo sistēmu izgatavošanu. Tā ietvaros pirmais pasūtījums jau veikts un pirmdien nodots eksportēšanai uz Japānu. Plānots, ka tas galamērķī nonāks 2012.gada 13.decembrī. Turklāt saņemts jau nākamais pasūtījums, kurš ir ievērojami lielāks, nekā nosūtītais. SIA „ARBO” valdes priekšsēdētājs Jānis Vašuks ar atzinību vērtē sava uzņēmuma darbinieku veikumu un ilgstošo, pacietīgo komunikāciju ar potenciālo klientu, kas vainagojusies ar reāliem pasūtījumiem. Jānis Vašuks uzsver, ka iegūstot klientu tādā valstī kā Japāna, kas pati ir ārkārtīgi bagāta ar kokrūpniecības tradīcijām, ir nozīmīgs solis gan SIA „ARBO” izaugsmē, gan Latvijas vārda popularizēšanā pasaulē.

Šogad no 14. – 16.novembrim Tokijā (Japānā) jau 34 reizi norisināsies lielākā būvniecības un interjera dizaina izstāde „Japānas mājokļa & būvniecības izstāde 2012” (Japan Home & Building Show 2012), kurā tiks pārstāvēti divi ražošanas uzņēmumi no Ventspils – SIA „ARBO” un SIA „Dendrolight Latvija”. Ražošanas uzņēmumu pārstāvji, tajā prezentēs SIA „ARBO” ražotos koka logus, durvis un bīdāmās sistēmas, izceļot to kvalitāti, dizainu un koka lieliskās īpašības. Logu un durvju stikla paketes ražotas SIA „Eko mājas”. Uz izstādi transportēts arī SIA „Dendrolight Latvija” inovatīvais masīvkoka šūnmateriāls, kam ir plaša pielietojamība, lieliskas fizikālās un tehniskās īpašības, jaunas dizaina iespējas un vienkārša apstrāde. Jāpiebilst, ka Jānis Vašuks ir iepriekšminēto uzņēmumu dibinātājs, no kuriem SIA „ARBO” ir senākais ar vairāk kā 20 gadu darba pieredzi. Izstādes laikā jau pieteiktas un saplānotas vairākas tikšanās ar Japānas būvniecības uzņēmumu pārstāvjiem un arhitektiem.

Jau iepriekš tika rakstīts, ka SIA „ARBO” veic pārrunas un gatavojas noslēgt sadarbības līgumu ar būvniecības materiālu izplatītājfirmu Japānā (http://www.arbo.lv/site/102934). Šī gada septembrī, pēc iepriekšējām pārrunām ar potenciālajiem sadarbības partneriem, uz Japānu tika nosūtīti pirmie bīdāmo koka durvju paraugi. Jāpiezīmē, ka pirms pasūtījuma veikšanas viesi no Japānas apmeklēja SIA „ARBO” ražotni un klātienē novērtēja tā profesionalitāti un jaudas. Šobrīd pirmie paraugi jau sasnieguši Japānu un tā kvalitāte tiek atzinīgi novērtēta ne tikai no būvniecības nozares pārstāvju, bet arī no arhitektu puses.

SIA ARBO ir viens no vadošajiem koka logu un durvju ražošanas uzņēmumiem Latvijā, kurš darbojas kopš 1991. gada. SIA ARBO galvenie darbības virzieni ir koka logu, durvju, bīdāmo un citu koka, stikloto konstrukciju izgatavošana, popularizējot ekoloģiski tīru materiālu izmantošanu būvniecībā.

Komentāri par rakstu: Nosūtīts pirmais konteiners ar bīdāmām koka durvīm uz Japānu
Maria Magdalena
01.05.2023 23:15:23
Pozdrav svima. Moje ime je Maria Magdalena, samohrana sam majka troje djece, želim podijeliti opipljivo svjedočanstvo o tome kako sam dobila zajam od 10.000 eura uz 3% od bogobojaznog čovjeka, gospodina Mikea Andersona. Ako ste zainteresirani za dobivanje kredita, obratite mu se, uvjeravam vas da je sigurno, hvala. E-mail adresa: (barrmikeanderson48@yahoo.com)
christy walton
27.01.2020 13:19:15
Dajem kredite tvrtkama i pojedincima s prihvatljivim kamatama od 2%. Ako ste zainteresirani za ponudu zajma, pišite na: (christywalton355@gmail.com).
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Otrdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 12...14 °C
 Z/A vējš 3..5 m/s

Otrdien rītā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 Z/A vējš 5..7 m/s

Otrdien dienā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 20...22 °C
 Z/A vējš 6..8 m/s

Otrdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 18...20 °C
 Z/A vējš 4..6 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni