Lība, Emma
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Ventspilī atklās Baltijā lielāko saldēto pārtikas produktu noliktavu „Reefer Cargo Terminal”

Trešdien, 24.augustā, Ventspils brīvostas teritorijā svinīgi nodos ekspluatācijā jaunu termināli – Baltijas valstīs lielāko saldēto produktu noliktavu „Reefer Cargo Terminal”. Uzņēmums plāno kļūt par saldēto zivju produktu loģistikas centru Baltijas valstīs, kā arī iesaistīties svaigo un saldēto augļu un dārzeņu izplatīšanā Baltijas valstīs, Krievijā, Baltkrievijā un Skandināvijas valstīs.

 


Ir pabeigta jaunākā Ventspils brīvostas termināļa – „Reefer Cargo Terminal” celtniecība un trešdien notiks svinīga jaunās ēkas nodošana ekspluatācijā. Terminālis ir A klases noliktava - saldētava ar modernām administrācijas un palīgtelpām. Ēkā ir septiņas saldēšanas kameras ar iespējamo temperatūru no -18 līdz -30 grādiem atkarībā no produkta īpatnībām. Ir arī atsevišķa kamera ar augstāku temperatūru – no +5 līdz +12 grādiem. Telpas ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes elektroniskajām ventilācijas sistēmām, temperatūras un mitruma līmeņa regulētājiem, tāpat ierīkota gaisa cirkulācija, kas nodrošinās augstus higiēnas standartus noliktavā. Termināļa noliktavas platība – 12 000 kvadrātmetru. Termināļa kopējā iespējamā jauda ir 150 tūkstoši tonnu kravu gadā.

SIA „Reefer Cargo Terminal” piesaistīs refrižeratorkonteineru kravas. Uzņēmums plāno kļūt par saldēto zivju loģistikas centru Baltijas valstīs, tāpat uzglabāt un tālāk izplatīt saldētus un svaigus dārzeņus un augļus uz Baltijas valstīm, Krieviju, Baltkrieviju un Skandināvijas valstīm.

SIA „Reefer Cargo Terminal” īpašnieki ir Lietuvas loģistikas kompānija „Girteka”, kas ir lielākais transporta un loģistikas uzņēmums Baltijas valstīs ar 15 gadu ilgu pieredzi starptautisko pārvadājumu jomā. Uzņēmumam pieder muitas un akcīzes preču noliktavas Viļņā un Rīgā.
Pirmās kravas SIA „Reefer Cargo Terminal” gaidāmas 2011.gada oktobrī. Uzņēmumā plānots līdz 50 darbavietām. Termināļa izveidē uzņēmuma īpašnieki ieguldījuši 14 miljonus eiro. SIA „Reefer Cargo Terminal” atrodas konteineru un Ro-Ro kravu termināļa „Noord Natie Ventspils Terminals” teritorijā.

Jaunās ēkas svinīga nodošana ekspluatācijā notiks 2011.gada 24.augustā 13.00 Ventspilī, Plostu ielā 20/14. Pasākumā piedalīsies SIA „Reefer Cargo Terminal” valdes priekšsēdētājs Mindaugas Raila, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, Ventspils brīvostas pārvaldnieks Imants Sarmulis, SIA „Noord Natie Ventspils Terminals” pārstāvji un citi projektā iesaistītie.

 

Komentāri par rakstu: Ventspilī atklās Baltijā lielāko saldēto pārtikas produktu noliktavu „Reefer Cargo Terminal”
Maria Magdalena
01.05.2023 23:30:06
Pozdrav svima. Moje ime je Maria Magdalena, samohrana sam majka troje djece, želim podijeliti opipljivo svjedočanstvo o tome kako sam dobila zajam od 10.000 eura uz 3% od bogobojaznog čovjeka, gospodina Mikea Andersona. Ako ste zainteresirani za dobivanje kredita, obratite mu se, uvjeravam vas da je sigurno, hvala. E-mail adresa: (barrmikeanderson48@yahoo.com)
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Piektdien dienā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 9...11 °C
 Z/R vējš 8..10 m/s

Piektdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 8...10 °C
 Z/R vējš 7..9 m/s

Sestdien naktī

Mākoņains, bez nokrišņiem
 7...9 °C
 Z/R vējš 5..7 m/s

Sestdien rītā

Apmācies, bez nokrišņiem
 11...13 °C
 D/R vējš 4..6 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni