Artis, Artūrs
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Arbo dubultojis eksporta apjomus

2011. gadā SIA „Arbo” eksporta apjoms palielinājies divas reizes, salīdzinot ar 2010. gadu. Analizējot iepriekšējā gada rezultātus, secināts, ka kopējais eksporta apjoms 2011. gadā sastāda 820 400 EUR, kas salīdzinot ar 2010. gada eksporta rezultātiem ir dubultojies, kad tā apjoms bijis 406 305 EUR.


Eksporta preču apjoma ievērojamais pieaugums galvenokārt veidojies, pateicoties iespējai piesaistīt jaunus klientus. Tā kā jau 2010. gadā SIA „Arbo” galvenie klienti bija Lielbritānijā, Norvēģijā un Zviedrijā, pateicoties augstai ražoto produktu kvalitātei, 2011. gadā šajās valstīs ievērojami pieaudzis jauno klientu skaits, īpaši vadošo būvniecības uzņēmumu vidū, kas ļāvis dubultot eksportēto koka izstrādājumu apjomu. Veiksmīga sadarbība izveidojusies ar Ukrainu, kur SIA „Arbo” piegādā ekskluzīvus priedes koka logus ar vēsturiskajām uzlikām iebūvēšanai pieczvaigžņu viesnīcā Kijevas centrā. 2011. gadā jūtami pieauga pieprasījums pēc pasīvajiem logiem, kas nodrošina mājoklī vislabāko siltuma izolāciju un samazina mājokļa uzturēšanas izmaksas.

„Visvairāk audzis noiets mūsu koka alumīnija logiem, ko mēs ražojam pēc tehnoloģijas, kas nodrošina pašu augstāko logu kvalitāti un ilgāko kalpošanu” komentē SIA „Arbo” tirdzniecības direktors Edmunds Domkins.

SIA „Arbo” ir viens no vadošajiem koka/alumīnija logu ražošanas uzņēmumiem Latvijā, kurš darbojas kopš 1991. gada. SIA „Arbo” galvenie darbības virzieni ir koka logu, durvju, bīdāmo un citu koka stikloto konstrukciju izgatavošana, popularizējot ekoloģiski tīru materiālu izmantošanu būvniecībā. Viena no galvenajām SIA „Arbo” priekšrocībām ir spēja izgatavot nestandarta produkciju, kas ievērojami palielina konkurētspēju. Tā kā pasaulē arvien biežāk būvniecībā izvēlas ekoloģiski tīrus, antialerģiskus materiālus, SIA „Arbo” piedāvātie koka izstrādājumi pilnībā atbilst šīm prasībām.

SIA „Arbo” logu un durvju ražotne ir sertificēta atbilstoši ISO 9001:2008, turklāt tai ir piešķirts Forest Stewardship Council (FSC) sertifikāts Nr.TT-COC-003537, kas apliecina, ka visā pārstrādes ciklā koksne no sertificētiem mežiem netiek sajaukta ar nesertificētu koksni, veicinot atbildīgu pasaules mežu saimniecību, nodrošinot tagadnes un nākotnes paaudžu sociālās, ekonomiskās un ekoloģiskās vajadzības. Savukārt šī gada aprīlī SIA „Arbo” produkcija (pasīvie logi) ir testēta GUTMANN AG, (Vācijā) iegūstot augsto 4+ gaisa caurlaidības klasi un ūdens necaurlaidību līdz 1350 Pa. Šie rezultāti liecina par konstrukcijas hermētiskumu, kopējo noturību un ilgo kalpošanas laiku, kas garantēti nodrošina deklarēto siltumcaurlaidības koeficienta vērtību līdz pat 0,7 W/(Km2).

Komentāri par rakstu: Arbo dubultojis eksporta apjomus
Maria Magdalena
01.05.2023 23:16:54
Pozdrav svima. Moje ime je Maria Magdalena, samohrana sam majka troje djece, želim podijeliti opipljivo svjedočanstvo o tome kako sam dobila zajam od 10.000 eura uz 3% od bogobojaznog čovjeka, gospodina Mikea Andersona. Ako ste zainteresirani za dobivanje kredita, obratite mu se, uvjeravam vas da je sigurno, hvala. E-mail adresa: (barrmikeanderson48@yahoo.com)
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Pirmdien naktī

Apmācies, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 D vējš 1..3 m/s

Pirmdien rītā

Apmācies, bez nokrišņiem
 17...19 °C
 D/R vējš 2..4 m/s

Pirmdien dienā

Mākoņains, bez nokrišņiem
 17...19 °C
 R vējš 2..4 m/s

Pirmdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 R vējš 0..2 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni