Ritvars, Oskars, Anvars
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..

Portāla lietošanas noteikumi

1. Portāls www.ventspilnieki.lv ir Ventspils iedzīvotājiem paredzēts dažāda veida aktivitāšu un savstarpējās komunikācijas portāls, kura darbību organizē un koordinē ventspilnieki.lv administrācija, turpmāk tekstā „ventspilnieki.lv”.

2. Portāla www.ventspilnieki.lv lietošanas noteikumi ir paredzēti un saistoši katram portāla www.ventspilnieki.lv lietotājam neatkarīgi no tā vai viņš ir vai nav šī portāla reģistrēts lietotājs.

3. Ventspilnieki.lv ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus un šīs izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas portālā www.ventspilnieki.lv.

4. Portāla www.ventspilnieki.lv lietošana tiek uzskatīta par katra lietotāja pilnīgu piekrišanu šiem noteikumiem, t.sk. visām tajos veiktajām izmaiņām.

5. Katram portāla www.ventspilnieki.lv lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt šos noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām.

6. Lai kļūtu par portāla www.ventspilnieki.lv reģistrētu lietotāju personai ir jāievēro portālā noteiktā reģistrēšanās kārtība.

7. Reģistrējoties portālā www.ventspilnieki.lv, lietotājs apņemas sniegt patiesu informāciju par sevi, kā arī atbild par visām darbībām, kas tiek veiktas ar konkrētā lietotāja paroli vai kontu.

8. Portāls ventspilnieki.lv apņemas neizpaust lietotāju personas datus trešajām personām, izņemot gadījumus, ja informāciju pieprasa valsts tiesībsargājošajās instances Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kārtībā.

9. Ja portāla lietotājs veic darbības, kas ir pretrunā ar portāla lietošanas noteikumiem, portāla administrācijai ir tiesības dzēst lietotāja profilu no portāla.

10. Ventspilnieki.lv ir tiesīgs pēc saviem ieskatiem, tai skaitā arī bez iepriekšēja brīdinājuma, izdzēst portāla reģistrēto lietotāju profilus, kā arī ierobežot vai liegt pieeju portālam www.ventspilnieki.lv, pie tam šādā gadījumā nenesot nekādu atbildību par to.

11. Katrs portāla www.ventspilnieki.lv lietotājs atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai, nes visu atbildību par jebkuru informāciju, kuru tas izvieto portālā, kā arī uzņemas pilnu atbildību par sekām (t.sk. tiesiskajām), kuras rodas šādas informācijas izvietošanas rezultātā.

12. Portālā www.ventspilnieki.lv ir aizliegts ievietot sekojošu informāciju:

 • informāciju (tajā skaitā arī fotogrāfijas, video materiālus), kuras izvietošanas rezultātā tiek aizskartas vai pārkāptas trešo personu intelektuālā īpašuma (autortiesības u.c.) tiesības;
 • informāciju, kura aizskar personas godu un cieņu;
 • informāciju, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu;
 • informāciju, kura ir vulgāra, rupja, ķengājoša vai citādā veidā aizskaroša;
 • informāciju, kura satur datorvīrusus vai izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai (drošībai);
 • informāciju, kurai piemīt surogātpasta (junk mail, spam);
 • informāciju, kura ir pornogrāfiska vai pārlieku erotiska;
 • visu cita veida informāciju, kas ietekmē vai var ietekmēt portāla www.ventspilnieki.lv normālu darbību un drošību.


13.
Konstatējot šādas informācijas izvietošanu, ventspilnieki.lv ir tiesīgs šo informāciju nekavējoties izdzēst , kā arī dzēst šīs informācijas izvietotāja profilu vai bloķēt tam pieeju portālam.

14. Jebkurā gadījumā Ventspilnieki.lv nenes nekādu atbildību par portālā www.ventspilnieki.lv izvietoto informāciju un sekām (t.sk. tiesiskajām), kuras ir radušās šīs informācijas izvietošanas rezultātā.

15. Portālā ventspilnieki.lv aizliegts forumā, komentāros reklamēt citus portālus, šāda veida ieraksti tiks dzēsti.

16. Portāla www.ventspilnieki.lv lietotājam ir pienākums darīt visu nepieciešamo, lai nodrošinātu ventspilnieki.lv tiesisko interešu aizsardzību pret visām trešo personu prasībām vai pretenzijām, kuras ir celtas pret ventspilnieki.lv un ir jebkādā veidā saistītas ar portāla lietošanu no attiecīgā lietotāja puses.

17. Ventspilnieki.lv, izvietojot informāciju portālā vai ar e-pasta starpniecību ir tiesīgs informēt portāla www.ventspilnieki.lv lietotājus par dažāda veida ar portālu saistītām aktualitātēm.

18. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz portālu www.ventspilnieki.lv pieder tikai un vienīgi Ventspilnieki.lv. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie likumā noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas šai sakarā ir nodarīti Ventspilnieki.lv.

19. Visi strīdi, kas saistībā ar šiem noteikumiem rodas starp Ventspilnieki.lv un portāla www.ventspilnieki.lv lietotājiem tiek risināti savstarpējo pārrunu ceļā. Ja strīdus tādā veidā atrisināt neizdodas, tie risināmi saskaņā ar LR likumdošanu.
 

Foto galerijas
Laika ziņas

Svētdien naktī

Apmācies, bez nokrišņiem
 17...19 °C
 D vējš 8..10 m/s

Svētdien rītā

Apmācies, bez nokrišņiem
 17...19 °C
 D vējš 6..8 m/s

Svētdien dienā

Mākoņains, bez nokrišņiem
 19...21 °C
 D vējš 8..10 m/s

Svētdien vakarā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 18...20 °C
 D vējš 1..3 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni