Hm...Vai varam sarunāt šitās galerijas,padalīšos ar to kas man ir?
aldinaro
03.12.2009 00:34
Diemžēl "Ludvigs Svoboda" nav manos arhīvos, jo es tajā laikā dienēju un līdz ar to nebiju Ventspilī.
aqua1
03.12.2009 00:30
Hm...Kautkā pagājis garām."Ludvigs Svoboda" nav arhīvos?
aldinaro
03.12.2009 00:27
Nu bija tāds gadījums 1997.gadā.... Cik atceros, šis kuģis piederēja kaut kādai igauņu firmai, to šlepēja, šķiet sagriešanai lūžņos, bet netālu no Ventspils bija dabūjis sūci un sasvēries. Tika nolemts šo ievilkt Ventspils ostā. Kas ar to kuģi notika pēc tam, neatceros.