Samba nu tā arī varētu būt 72. vai 73. mana ome šitajās mājās ievācās 73.ajā vinja dabūja tikko dzīvokli shajaa maajaa, tobish tur kur attēlā redzama pljava
samba
26.11.2009 15:29
to nemāku teikt.. :) uz bildes otrā pusē bija 1974. gads. Varbūt kāds zina pateikt gadu, kad tapa sarkanās mājas?
...
25.11.2009 20:38
kvasa mucu nemana,laikam vēl nav sezona...
...
25.11.2009 20:35
liepu tagad nav vienā pusē,otrā -krietni izravētas.Citādi,viss gandrīz tāpat.Transports:)))...tur tik vien bij,ka 1 un 18 maršruta autobusi:))
:de]fault:
23.11.2009 22:53
Es šeit gāju pavisam īsu brīdi, kad "Saulītē" bija remonts.. Tad te sāka celt tās koka būdas, kur bērniem spēlēties. Bet tās jau tagad arī laikam nojauktas.. Kaut kā garāmbraucot nav sanācis paskatīties uz to pusi.
"Rūķītī" bija forši, jo bija 2-stāvīgās gultas, balkons :)
:de]fault:
23.11.2009 22:50
Atceros ''Draudzību''. Gāju vēl "Saulītē" tad :D
Nepatika man šausmīgi "Draudzība", jo tur ilgi bija rindās jāstāv, tad parādījās picērija "Diāna" un blakus vēlāk "Tops!" :)
Skatos šajā galā izkārtne ''gaļa'', es gan to maz atceros. Atceros, ka tur reiz bija pārtikas veikals (šajā galā), otrā galā bija maizes veikals - tur gan man patika, tgd tur laikam vnk pārtikas veikals.
To nesmuko izkārtni ''Draudzība'' arī laikam mazliet atceros, tikai no viņas bija palikušas detaļas, pēc tam viņas novāca pavisam :)
:de]fault:
23.11.2009 22:41
Izskatās pēc Lielā prospekta 19 sētas.. Pretī laikam tas bija 13. numurs.
:de]fault:
23.11.2009 22:39
Nekas jau īpaši mainījies nav pa šo laiku. Tikai ielas ļoti tukšas, ne1 auto! , nav luksoforu un līniju uz ielām.
:de]fault:
23.11.2009 22:36
Gribu palabot mazliet autoru.1974. gads tas gan nav. 1974. māja jau stāvēja. varētu būt 72. :)
Inciigas bilzhas
Džass Kebaks
23.11.2009 19:08
tikai deelj shitaa gaaju kaadreiz ritenjbraukshanaa :D
:::"":::
20.11.2009 22:28
Ehh... būtu par gadiem 20 vecāka....noteikti būtu ieballējusi arī Kosmosā :))
es
20.11.2009 13:24
o mans sagjiks. :)) Shitaad apmeeram es vinj atceraas. tagad staigaajot garaam, apskauzhu visus mazos jo mums bija tikai saruuseejushas shuupoles un slidkalninji. ak atminjas, atminjas! :)
iev gutman
20.11.2009 13:20
Nee Betij, tas ir standarts.
...
20.11.2009 13:18
pashi esat pelmeji.
____
Super, tik pilniigi savaadak! :)
-
19.11.2009 22:23
Mik un pārējie lētie komentētāji, pazūdiet mēslainē.