Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
 
  • Amerikāņu akitas kucēni
    Amerikāņu akitas kucēni..
    Regate Ventspilī
    Regate Ventspilī..
    Atremontētā stacijas ēka.
    Atremontētā stacijas ēka...
  • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
    Riteņbraucēju sezonas..
    Padomju tehnika Ventspilī
    Padomju tehnika Ventspilī..
    Suņuki
    Suņuki..
  • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
    PII "Zīlītei" 50..
    Jaunsargi piedalās  „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
    Jaunsargi piedalās „Vīru..
    Ventspils. Ziedu paklāji 2012
    Ventspils. Ziedu paklāji 2012..

Ventspils ap 80-tajiem (papildināta 01.12.2009)

Izveidota: 17.11.2009 15:29
Autors/ievietoja: dundurs
Reizes skatīta: 12701
Attēlu skaits: 11

Komentāri galerijai:  Ventspils ap 80-tajiem (papildināta 01.12.2009)

Es
18.12.2009 23:01
Jaa zaals paarzin Liliaan man izmet lauka.
gadinj pa maz,mans senchs pazin,es vinjai sak,ka tapeec jau varet ielaist,bet shii nee,un nee:))
Vidumgraavs,neatceras kura gada ieraudzij to ziim.
Bet,es bi izbriinits,tapeec,ka vinj tikkai pa SuudGraav vien sauc.
aqua
01.12.2009 21:24
Strūklaka jau aizbērta:))
aqua
01.12.2009 21:21
Beigu beigās ap šo skursteni bij jezga un kautkādus filtrus salika
aqua
01.12.2009 21:19
smeķs:).Mazais kauss-3 kapeikas,lielais-5.
Ventspilniece
24.11.2009 11:26
Vecais stadions
:de]fault:
23.11.2009 23:07
Vidumgrāvī gājām barot pīles :) Bet spilgtākais kas palicis atmiņā, kā šeit kādreiz cirks brauca - šajā pļavā, bija zvēri, atrakcijas, greizie spoguļi un ļoti garšīga cukurvate :) 2x to piedzīvoju, pēc tam vairāk ne1 nebrauca. Pļava stāvēja tukša. Kad bijām drusku lielāki bērni tad šeit pļavā skrējām pa plāno ledu, bija jautri.
Ak jā, atceros arī to ka kāds šeit veda savus zirgus, tas arī bija ļoti sen, un mans tētis tad vēl strādāja autobāzē, kur tas skurstenis kūp un tad kad mani savāca no b.dārza tad gājām pie viņa uz darbu pāri šai pļavai. Toreiz man viņa ļoti milzīga likās.
:de]fault:
23.11.2009 22:58
Ietves ir asfaltētas arī tagad. Toč zinu.
Bet nu pirmais kas iekrita acīs tas, ka zāle ir ļoti nekopta salīdzinājumā ar mūsdienām.
dzi
22.11.2009 22:49
šo es ar atceros, nācu bieži līdzi tētim uz treniņiem :D
aqua
21.11.2009 14:51
:)--tas nu droši.Ja ne vasarā,tab pirmajā ledū obligāti
:)
20.11.2009 20:27
Es ar atceros.... bij fooorši!!!
:)
20.11.2009 20:26
Vidumgrāvis ar redzams, laikam jau katrs bērnībā uzskatīja par savu pienākumu tajā ievelties :))
m
19.11.2009 22:13
jah, tas pats stāsts par skabargām! :O forši
aqua
19.11.2009 01:11
Kaut kur šajā jezgā man arī jābūt
hmm
18.11.2009 23:57
atceros, kad biju mazinja, uzskreeju uz viraazhu augshaa, bet tad sabijos, un nevareeju vairs noiet lejaa, bet kaads skaists, vecaaks puisis nolika riteni, pienaaca man klaat, panjeema uz rokaam un nonesa lejaa mammai, vnk kkaada jauka atminja man :)
vijaj
18.11.2009 14:00
Tādas Brīvības ielas nebija tolaik.Tālumā redzams BrIvkalna ielas X ar Rudzutaka ielu. Bet zīme ir ieliņas sākumā, kas iet garām tā sauktajam sūdugrāvim.
123
 .....  2. no 3 lapām
Foto galerijas
Laika ziņas

Piektdien dienā

Apmācies, bez nokrišņiem
 -4...-6 °C
 A vējš 4..6 m/s

Piektdien vakarā

Apmācies, bez nokrišņiem
 -6...-8 °C
 A vējš 3..5 m/s

Sestdien naktī

Apmācies, bez nokrišņiem
 -8...-10 °C
 A vējš 3..5 m/s

Sestdien rītā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 -9...-11 °C
 Z/A vējš 2..4 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?



Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni