Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
info@ventspilnieki.lv
Portāla jaunumi
Visas ziņas
Sabiedrība
Kultūra un Izklaide
Bizness
Kriminālziņas
Veselība
Izglītība
Sports
Citas aktualitātes
Portāla jaunumi
Ziņas
Apmācies, bez nokrišņiem, -4...-6 °C, A vējš 4..6 m/s
Pirmdiena, 15. Jūnijs
Amerikāņu akitas kucēni..
Regate Ventspilī..
Atremontētā stacijas ēka...
Riteņbraucēju sezonas..
Padomju tehnika Ventspilī..
Suņuki..
PII "Zīlītei" 50..
Jaunsargi piedalās „Vīru..
Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Ieiet
Aizmirsāt paroli?
|
Reģistrēties!
|
Lietotāja priekšrocības
Foto galerijas
Video
Spēles
Prātnieks
Erudīts
Foto galerijas
»
Ventspils pagātnē
Ventspils ap 80-tajiem (papildināta 01.12.2009)
Izveidota:
17.11.2009 15:29
Autors/ievietoja:
dundurs
Reizes skatīta:
12704
Attēlu skaits:
11
Skatīt visus komentārus: 42
3. attēls no 11
Skats uz pļavu, kur tagad TC Tobago.
(9)
Jūsu vērtējums:
Iesaki draugiem!
Iečivini twitter.com!
Nosūtīt draugam:
reku
07.02.2014 15:39
Dzelzsbetona konstrukciju rūpnīcas skurstenis kūp!
Ražošana notiek pilnā sparā!
Tagad tur panīkusi metālapstrāde...
atbilde : de]fault
14.06.2010 17:24
es arī to cirku atceros!
aqua
27.12.2009 15:09
Mokk" ja bi,tad a šņab,vai šamp uz pus."Dienvid" un "Zaļo Nāv" pagalam nevarej norīt:))
Krišs
25.12.2009 22:03
Uguņūden tur neviens nedzēr. Cieņa bi "smfonij" un dienvid liķiers.
Es
18.12.2009 23:01
Jaa zaals paarzin Liliaan man izmet lauka.
gadinj pa maz,mans senchs pazin,es vinjai sak,ka tapeec jau varet ielaist,bet shii nee,un nee:))
Vidumgraavs,neatceras kura gada ieraudzij to ziim.
Bet,es bi izbriinits,tapeec,ka vinj tikkai pa SuudGraav vien sauc.
:de]fault:
23.11.2009 23:07
Vidumgrāvī gājām barot pīles :) Bet spilgtākais kas palicis atmiņā, kā šeit kādreiz cirks brauca - šajā pļavā, bija zvēri, atrakcijas, greizie spoguļi un ļoti garšīga cukurvate :) 2x to piedzīvoju, pēc tam vairāk ne1 nebrauca. Pļava stāvēja tukša. Kad bijām drusku lielāki bērni tad šeit pļavā skrējām pa plāno ledu, bija jautri.
Ak jā, atceros arī to ka kāds šeit veda savus zirgus, tas arī bija ļoti sen, un mans tētis tad vēl strādāja autobāzē, kur tas skurstenis kūp un tad kad mani savāca no b.dārza tad gājām pie viņa uz darbu pāri šai pļavai. Toreiz man viņa ļoti milzīga likās.
aqua
21.11.2009 14:51
:)--tas nu droši.Ja ne vasarā,tab pirmajā ledū obligāti
:)
20.11.2009 20:26
Vidumgrāvis ar redzams, laikam jau katrs bērnībā uzskatīja par savu pienākumu tajā ievelties :))
ernijs
18.11.2009 00:05
Kad šito cēla,gadījās ČP-celtnis apgāzās,kāds arī gāja bojā
the
17.11.2009 18:59
hm..Mauzolejs..Cik šeit nav ugunsūdeņa izdzerts:)))
santa
17.11.2009 15:41
Un tagad tur ir T/c Tobāgo... viss tā mainījies..
Pievienot komentāru
Vārds
Komentārs
Pievienot
Foto galerijas
Ventspils pagātnē (13)
Vietas / Ceļojumi (21)
Pasākumi / Notikumi (309)
Tusiņi / Privātās (0)
Dzīvnieki (15)
Dabas skati (58)
Negadījumi (3)
Auto (2)
Lietas (3)
Citi (67)
Foto konkursi (3)
Laika ziņas
Piektdien dienā
-4...-6 °C
A vējš 4..6 m/s
Piektdien vakarā
-6...-8 °C
A vējš 3..5 m/s
Sestdien naktī
-8...-10 °C
A vējš 3..5 m/s
Sestdien rītā
-9...-11 °C
Z/A vējš 2..4 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā
Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?
Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Aizvērt
Jā, esmu
Nē, neesmu
Kā kuru brīdi
Balsot
» Skatīt rezultātus
» Diskusijas (1551)
» Arhīvs
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni