Ja tā ir Akmeņu iela, tad noteitki ir bildēt no Rātslaukuma puses, jo fonā nekur nav redzama baznīca..un tad tiešām kā saka aqua priekšplānā redzamās ēkas vietas ir tagadējā bibliotēka, kurā arī skaitījās vestures piemineklis, jo cik atceros, to rekonstruējot tika saglabāta viena ārējā siena...kaut gan kas to pateiks :)
aqua
05.12.2009 00:05
tātad priekšplānā-tagadējā biblotēkas ēka..
aldinaro
02.12.2009 22:55
Man gan nez kāpēc liekas, ka bildēts no Rātslaukuma... kreisā pusē divstāvu mūra māja izskatās pēc kādreizējā Vēstures muzeja...
....
01.12.2009 08:13
Ausmā bij plaša izvēle ar lētajiem vīniņiem,sauktas arī par "žogu krāsu"-Taizelis,Solnce Dar,72 utt.
aqua
29.11.2009 11:56
..un vispār...kāds ''Rimi"? Gadu desmitiem tur bij superveikals "Ausma".
:de]fault:
23.11.2009 23:25
Nekas īpaši nav mainījies! Tāda pati izskatās arī šodien, tikai bez stabiem :)
:de]fault:
23.11.2009 23:23
Nemaz tik glauna arī nav. Diezgan apdrupusi, tātad viņa ir krietni vecāka nekā biju domājis... Bet policijai pie jaunas ēkas laikam vēl ilgi netikt :/
:de]fault:
23.11.2009 23:21
Rimītis ir tieši vietā, citādi centrā nav neviena normāla pārtikas veikala, turklāt tāpat tā ēka ilgu laiku stāvēja tukša...
aqua
21.11.2009 14:40
Ne ģimnāzija,vakarene:)
aqua
21.11.2009 14:39
Rau atkal,kamēr iebraucu...Akmeņu un Lielās ielas krustā bildēts
aqua
21.11.2009 14:36
Viss pareizi-"Bērnpasaul" gan
aqua
21.11.2009 14:35
Uz zīmodziņa rau krieviski un vāciski-varētu būt 19gs beigas,cara laikos.Vāciski,laikam tāpēc,ka Kurzeme tā īsti neietilpa cariskās Krievijas ietekmes zonā
Anita
20.11.2009 22:29
Vēl glauna un friša!
:)
20.11.2009 20:48
Ģimnāzija????
:)
20.11.2009 20:47
Labajā pusē pēc tam tika uzcelta bērnu pasaule? Vai arī kļūdos?!! ;/