Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
 
  • Amerikāņu akitas kucēni
    Amerikāņu akitas kucēni..
    Regate Ventspilī
    Regate Ventspilī..
    Atremontētā stacijas ēka.
    Atremontētā stacijas ēka...
  • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
    Riteņbraucēju sezonas..
    Padomju tehnika Ventspilī
    Padomju tehnika Ventspilī..
    Suņuki
    Suņuki..
  • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
    PII "Zīlītei" 50..
    Jaunsargi piedalās  „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
    Jaunsargi piedalās „Vīru..
    Ventspils. Ziedu paklāji 2012
    Ventspils. Ziedu paklāji 2012..

Ventspils kaut kad sen (papildināta 19.11.2009)

Izveidota: 14.11.2009 23:35
Autors/ievietoja: ventspilnieki.lv
Reizes skatīta: 15021
Attēlu skaits: 22

Komentāri galerijai:  Ventspils kaut kad sen (papildināta 19.11.2009)

versija
05.12.2009 02:01
Ja tā ir Akmeņu iela, tad noteitki ir bildēt no Rātslaukuma puses, jo fonā nekur nav redzama baznīca..un tad tiešām kā saka aqua priekšplānā redzamās ēkas vietas ir tagadējā bibliotēka, kurā arī skaitījās vestures piemineklis, jo cik atceros, to rekonstruējot tika saglabāta viena ārējā siena...kaut gan kas to pateiks :)
aqua
05.12.2009 00:05
tātad priekšplānā-tagadējā biblotēkas ēka..
aldinaro
02.12.2009 22:55
Man gan nez kāpēc liekas, ka bildēts no Rātslaukuma... kreisā pusē divstāvu mūra māja izskatās pēc kādreizējā Vēstures muzeja...
....
01.12.2009 08:13
Ausmā bij plaša izvēle ar lētajiem vīniņiem,sauktas arī par "žogu krāsu"-Taizelis,Solnce Dar,72 utt.
aqua
29.11.2009 11:56
..un vispār...kāds ''Rimi"? Gadu desmitiem tur bij superveikals "Ausma".
:de]fault:
23.11.2009 23:25
Nekas īpaši nav mainījies! Tāda pati izskatās arī šodien, tikai bez stabiem :)
:de]fault:
23.11.2009 23:23
Nemaz tik glauna arī nav. Diezgan apdrupusi, tātad viņa ir krietni vecāka nekā biju domājis... Bet policijai pie jaunas ēkas laikam vēl ilgi netikt :/
:de]fault:
23.11.2009 23:21
Rimītis ir tieši vietā, citādi centrā nav neviena normāla pārtikas veikala, turklāt tāpat tā ēka ilgu laiku stāvēja tukša...
aqua
21.11.2009 14:40
Ne ģimnāzija,vakarene:)
aqua
21.11.2009 14:39
Rau atkal,kamēr iebraucu...Akmeņu un Lielās ielas krustā bildēts
aqua
21.11.2009 14:36
Viss pareizi-"Bērnpasaul" gan
aqua
21.11.2009 14:35
Uz zīmodziņa rau krieviski un vāciski-varētu būt 19gs beigas,cara laikos.Vāciski,laikam tāpēc,ka Kurzeme tā īsti neietilpa cariskās Krievijas ietekmes zonā
Anita
20.11.2009 22:29
Vēl glauna un friša!
:)
20.11.2009 20:48
Ģimnāzija????
:)
20.11.2009 20:47
Labajā pusē pēc tam tika uzcelta bērnu pasaule? Vai arī kļūdos?!! ;/
1234
 .....  2. no 4 lapām
Foto galerijas
Laika ziņas

Piektdien dienā

Apmācies, bez nokrišņiem
 -4...-6 °C
 A vējš 4..6 m/s

Piektdien vakarā

Apmācies, bez nokrišņiem
 -6...-8 °C
 A vējš 3..5 m/s

Sestdien naktī

Apmācies, bez nokrišņiem
 -8...-10 °C
 A vējš 3..5 m/s

Sestdien rītā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 -9...-11 °C
 Z/A vējš 2..4 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?



Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni