Atliek tikai piekrist,jūsu pilsētas tēvi nolaiduši vecpilsētu līdz galīgam sabrukumam:(((.Bet tā ir visur Latvijā.Vietas ,kas pārdzīvojušas neskaitāmus karus,aiziet bojā idiotu saimniekošanas dēļ:((.Cik zinu,divas no šeit redzamajām ēkām ir vienā vecumā ar pili.Nav pagātnes,nav arī nākotnes.
Vita
03.12.2009 11:56
Jā, jā ... te bij zobu dakteri:)
aqua
03.12.2009 01:07
Kāds atceras,kādi veikaliņi bija šajā ēkā?Grāmatas bija...Bet kas vēl?
aqua
03.12.2009 01:04
:))smagi bij caur šīm durvīm ieiet..Bet tas jau nenozīmē ka ir jānolaiž klasiskas arhitektūras nams līdz kliņķim,vai ne?
Anda
03.12.2009 00:39
pa šīm durvīm gājām pie zobārsta...
aqua
02.12.2009 20:48
Jā,vasarnīca feina
vnk.
02.12.2009 20:25
O! :) Šito māju es labprāt sev gribētu.. :/
aqua1
02.12.2009 19:18
Patiesībā,šo galeriju vajadzēja nosaukt-Noziedzīgas bezdarbības rezultāti