...te bij pien virtuv zīdaiņiem.Un pa velt.Atnāc a sāv pudeliņ un tev salēj cik bi vajadzīgs
aqua
21.12.2009 08:24
te vis vaidej.Pats a te vaidejs ne reiz vien:)).Te strādāj forš bērn māsiņ-Grunte uzvārds,ka bi maziš,pie mān nāc,vēlāk pie mān puik...Nez ,kas a viņ i,nav redzējs kur tie gad..
aqua
21.12.2009 08:14
šite partijs bossiem bij pagrīds dzertuv a meitam un kamīnzāl.tur vēlāk "mārs" kafuzim otr zāl iebūvej
aqua
21.12.2009 08:09
man ar.pēc pirmo eks mēs te tā atzīmejas,ka uz otro nebi vēl atgājuš:))
aqua
21.12.2009 08:07
bulciņ cehs gan:)
Es
21.12.2009 00:36
Ka uz Ventinjiem aizbrauc,ta viss shito nemaz neieveero,paldies fotograafam.
Es
21.12.2009 00:35
Jaa,cik te a krikuljiem es i pleesies:)
Es
21.12.2009 00:31
Jaa,shii ir hospitaal teritorija.
Es
21.12.2009 00:30
Te vaideeja krievelji un bljaava.
Kaa tagad atceros.