Miķeļa iela? Ja tā, tad šo māju zinu.. Čigāni te kādreiz dzīvoja..
:de]fault:
04.02.2010 03:39
Atceros šeit mani maziņu veda...
:de]fault:
04.02.2010 03:33
šīs durvis...
:de]fault:
04.02.2010 03:33
Atceros ka 90-tajos sarkanajā mājā bija bufete. Kad biju maziņš tad ar mammu šad tad gājām uz turieni, taču pēc tam to aizklapēja ciet.. Piemirsies nosaukums, varbūt kāds var atgādināt? :)
bijushais ventish
17.01.2010 00:42
Pa trepem augsha un pa kreis bi registratuur.
bijushais ventish
17.01.2010 00:40
Veel,te augshstaav i nojaukt,shini maaja filmej Vaarns iels republik,
kur a magneet izcopej atsleegs no veljs groz.
Krišs (nevar ielogoties)
09.01.2010 21:29
Enriko pulksten te neuzņēm gan. Te filmej Vārn iels republik. Te bi vojentorgs, maizveikals un frizetav
krokodails
03.01.2010 15:18
un ari laboratorija ar skaistu veco flizu gridu! un vel ka var aizmirst zobarstniecibu ar ta laika urbjiem.$odien pat vel uzmetas zosada to atceroties !
krokodails
03.01.2010 15:15
lepns restorans,viesnica ari,bet nedaudz senak
krokodails
03.01.2010 15:13
maizes kombinats (50-tie)-limonades cehs-praniki-Blumberga maize un tortes
krokodails
03.01.2010 15:10
pirma stava dzivokli pa kreisi dzivoja J.Fabriciusa 1.vid-skolas skolotaja Civule.(nemaku uz C uzlikt jumtinu)
krokodails
03.01.2010 15:05
taa kaminzalite bij tiri majiga un ne vienmer ar meitam !
krokodails
03.01.2010 15:02
mans vecais maizes veikals(50-tie),krievu armijas gramatu un rupniecibas precu veikals. sai maja tika uznemtas ari dazas epizodes latviesu filmai "Kapteina Enriko pulkstenis".Sai majai bija skaista kapnu telpa ar stikla griestiem.
krokodails
03.01.2010 14:55
un vai tad te nebija pirmas picas pilseta,un vel garsiga kafija uz smiltinam
nicks
30.12.2009 21:23
grāmats šitai gala, pa vid paik tirgoj, kas beigas, neatceros