Pabriesmig mums ta Vecpilsēt ka tā paskats...Le Dies stāv klāt!Vis tik grūž to atbildib viens uz otr,pa to laik vis iet boje..Nu ja,te jau nekāds shēms priekš zagšan nesazīmes,tapē nevienem nekād dāļ gar to nau
phe...
15.03.2010 15:51
Enriko pulksten uzņēm lejāk,Ventmale,kur Fernestam bi pieminekls.Grand amigo,centrifugo:)))
phe...
15.03.2010 15:49
Ro,ko tik vis nedabon zinat....Ka te bi krogs pierme dzirdešan:))
phe...
15.03.2010 15:46
va ta sektant nebi hospitāli?
melii
11.03.2010 11:38
Te vēl viss notiek, tagad te ir "Jaunā paaudze"
Dzi
11.03.2010 11:30
njā atceros, ka mani te veda pie zobārsta, ta tante bija vienkārši barga.. :D
Dzi
11.03.2010 11:26
Mana oma stāstīja, ka viņa, tajā laikā, kad filmēja to filmu dzīvoja mājas otrajā stāvā :)
žēl, ka tādas vēsturiskas mājas vniekārši aizlaiž postā :(
aqua
04.03.2010 16:41
Nu ja:).Bet,re-tas super visem i pie kājs
ōmiš
24.02.2010 13:05
Tai uz Miķeļa un Ērgļu stūra logu vairs nav :(
ōmiš
24.02.2010 13:01
Super!
ōmiš
24.02.2010 13:00
Restorānu laikam sauca Rīga, mans paps teica- Rīdžen.
ōmiš
24.02.2010 12:57
Kulinārija bija- pusfabrikāti, vārīti griķi, kotletes. Pēc tam daudzbērnu ģimenēm uz taloniem deva desu, gaļu.