:))))) liets būtīb jau tas nemain.Haltūr i haltūr,netkarīg no tā vo i dabūjs,vo nē:))).A kād cilvēk Jums personīg patīk man galig nav interes:))).
aijuks
03.12.2010 14:01
nu gan te viens ārdās.. seksa trūkums organismā.....pats bildē, ja jēdz, ja ne, tad........nelūri bildes ;) man nepatīk tādi cilvēki- paši neko nejēdz kā apcūkot citus!!!
phe...
03.12.2010 08:20
va tu reiz beigs piesārņot mājslap a savām haltūrām?Profesionāls,ko neteiks..