Marģers, Anastasija
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Olimpiskais centrs „Ventspils” atzīmēs 15 gadu jubileju

Olimpiskais centrs „Ventspils” ir viens no pirmajiem Olimpiskajiem centriem Latvijā un šogad tas atzīmē nu jau 15 gadu jubileju. 1997. gada 25.oktobrī Ventspilī tika atklāta pirmā mūsdienīgā sporta celtne – Basketbola halle. Laika gaitā Olimpiskais centrs „Ventspils” ir kļuvis par vienu no lielākajiem un modernākajiem sporta kompleksiem Latvijā un ir devis Latvijas sportistiem un ventspilniekiem neatsveramas iespējas dzīvot aktīvu, veselīgu un sportisku dzīvi, apmeklēt Latvijas mēroga sporta, kultūras un mūzikas pasākumus.


Olimpiskais centrs „Ventspils” var atskatīties uz ražīgiem un panākumiem bagātiem piecpadsmit gadiem. Šajā laikā ir rekonstruēti un no jauna uzbūvēti nozīmīgi objekti – stadioni, Vieglatlētikas manēža un Ledus halle, futbola laukumi, skeitparki, viesnīca, sporta halle „Pārventa”, BMX trase, Piedzīvojumu parks, Pludmales akvaparks, Ūdens piedzīvojumu parks un airēšanas bāze „Dampeļi”.

Aizvadītajos gados Olimpiskajā centrā norisinājušies liela mēroga kultūras un sporta pasākumi: trīs Latvijas Olimpiādes, piecas Latvijas Jaunatnes Olimpiādes, Pasaules čempionāti hokejā sievietēm un jauniešiem, Baltijas valstu profesionālās izglītības iestāžu 19.sporta spēles, Eiropas U16 basketbola čempionāts u.c. Par tradīciju kļuvuši tādi pasākumi kā Piedzīvojumu parka pusmaratons, Latvijas nūjošanas festivāls Ventspilī un Ghetto games festivāls.

Olimpiskais centrs „Ventspils” katru gadu uzņem arvien vairāk ne tikai Latvijas, bet arī ārvalstu treniņnometnes. Sportisti atzinīgi novērtē piedāvātos pakalpojumus un sporta bāžu augsto līmeni.

Šobrīd Olimpiskajā centrā strādā ap 130 darbinieku. Olimpiskais centrs ir patstāvīga sporta organizācija, kas nodarbojas ar olimpiskās kustības popularizēšanu, augstu sasniegumu sportā un masu sporta attīstības veicināšanu. Olimpiskā centra „Ventspils” pamatkapitāla daļu īpašnieki ir Ventspils pilsētas dome un Biedrība “Latvijas Olimpiskā komiteja”.

Savu jubileju Olimpiskais centrs „Ventspils” svinēs kopā ar ventspilniekiem un viesiem, katrs būs laipni gaidīts 15 gadu jubilejas pasākumos, kas notiks veselas nedēļas garumā no 29. oktobra līdz 4. novembrim. Ikviens bez maksas aicināts apmeklēt dažādas sporta un atpūtas bāzes:
• Pirmdien, 29. oktobrī:
o 11:00 – 13:00 bērniem līdz 18 g.v. un 20:00 – 22:00 pieaugušajiem Ūdens piedzīvojumu parka Lielais peldbaseins.
• Otrdien, 30. oktobrī:
o 13:00 – 14:00 Ledus halles slidotava.
• Trešdien, 31. oktobrī:
o 12:00 – 15:00 Basketbola halles atlētikas zāle;
o 19:00 – 22:00 Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāle;
• Ceturtdien, 1. novembrī:
o 17:00 – 19:00 kāpšanas siena sporta hallē „Pārventa”;
o 10:00 – 12:00 Slidošanas apmācība skolēniem Ledus hallē.
• Piektdien, 2. novembrī:
o 10:00 – 12:00 Slidošanas apmācība skolēniem Ledus hallē.
• Sestdien, 3. novembrī:
o 12:00 – 14:00 Basketbola sacensības skolēniem.
• Svētdien, 4. novembrī:
o 11:00 skrējiens Reņķa dārzā kopā ar Maratona klubu un pēc tam Basketbola halles pirts kompleksa apmeklējums.

Piektdien, 2. novembrī, plkst. 19:00 visi ir aicināti uz svinīgu pasākumu Basketbola hallē. Pasākumā būs atskats 15 gadu vēsturē, Kārļa Būmeistera un popgrupas „Jūras akmentiņi”muzikāli priekšnesumi, kā arī „Stieņu supermenu” paraugdemonstrējumi. Kā īpašs pārsteigums būs Francijas slam-dunk basketbolistu „Crazy Dunkers” šova programma. „Crazy Dunkers” priekšnesumu būs iespēja vērot arī sestdienas, 3. novembra, Baltijas basketbola līgas spēlē starp BK „Ventspils” un Igaunijas klubu „TTU”, kas notiks plkst. 17:00 Basketbola hallē.

Sestdien, 3. novembrī, relaksēties SPA un ūdens atrakcijās aicinās Ūdens piedzīvojumu parks, kur no plkst. 21:00 – 02:00 notiks tematisks nakts pasākums.

Olimpiskais centrs „Ventspils” turpina augt un attīstīties, pilnā sparā rit būvniecības un rekonstrukcijas darbi airēšanas sporta bāzē „Dampeļi” un Piedzīvojumu parkā. 2013. gadā plānots rekonstruēt Ledus halli un Piedzīvojumu parkā izbūvēt Latvijā pirmo slēgto BMX halli. Tāpat kā iepriekš gaidīsim ikvienu sportiski noskaņotu apmeklētāju mūsu sporta un atpūtas bāzēs!

Komentāri par rakstu: Olimpiskais centrs „Ventspils” atzīmēs 15 gadu jubileju
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Ceturtdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 4...6 °C
 D vējš 5..7 m/s

Ceturtdien rītā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 5...7 °C
 D vējš 7..9 m/s

Ceturtdien dienā

Mākoņains, bez nokrišņiem
 4...6 °C
 D/R vējš 7..9 m/s

Ceturtdien vakarā

Apmācies, bez nokrišņiem
 2...4 °C
 D/R vējš 6..8 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni