Marģers, Anastasija
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Nacionālajā čempionātā Demora izcīna bronzu

Sestdien un svētdien, 15. un 16. septembrī Rīgā, sporta centrā Kleisti notika Latvijas Nacionālais čempionāts jātnieku sportā konkūrā, poniju jāšanā un šķēršļu pārvarēšanā amatieriem.


Nacionālais čempionāts ir nopietnākas sacensības, kas notiek vienreiz gadā, ar lielāku šķēršļu augstumu kā ierasts un sarežģītākiem maršrutiem. Katrā konkurencē divu maršrutu kopvērtējumā ir iespēja izcīnīt čempiona titulu. Uz Kleistiem devās četri „Jātnieku sporta kluba „Demora”” sportiskie pāri. Sestdiena sākās ar poniju maršrutiem, kur startēja Anna Šidlovska ar Feju pirmajā maršrutā, ar šķēršļu augstumu 55 cm, iegūstot 6.vietu, bet otrajā maršrutā 65 cm, iegūstot 4 soda punktus, kas neļāva piedalīties pārlekšanā un tālākā kausa izcīņā.

Sestdien Kate Prizeva startēja ar Lēdiju un Leksija Lilū 110 cm augstu šķēršļu ātruma maršrutā, ar Lēdiju izcīnot 4.vietu, bet ar Lilū neveica maršrutu līdz galam slidenā laukuma dēļ. Svētdien, Kates otrs ieskaites maršruts bija 115 cm augsts, kurā ar Leksija Lilū Kate pamatmaršrutu veica tīri un cīnoties pārlekšanā ieguva 2. vietu un Nacionālā čempionāta kopvērtējumā – bronzas medaļa bērniem līdz 16 gadu vecumam.

Svētdien amatieru maršrutos veiksmīgi startēja Arta Maula ar Kamaro, pirmajā ārtuma maršrutā ar 105 cm augstiem šķēršļiem viens gāzts šķērslis. Šo maršrutu Gelinta Egendorfa ar Leksija Lilū veica arī ar vienu gāztu šķērsli, bet ātrākā laikā un 5.vieta. Toties otru ieskaites pamatmaršrutu Arta ar Kamaro veica bez soda punktiem, iekļūstot pārlekšanā, kur izcīnīja 2.vietu un kopvērtējumā čempionātā ieguva 4.vietu pie pirmās grupas amatieriem. Gelinta Egendorfa pirmo ātruma maršrutu ar 110 cm augstiem šķēršļiem ar Lēdiju veica ar četriem soda punktiem un izcīnot 3.vietu pie otrās grupas amatieriem, bet no otrā iekaites maršruta izstājās slidenā laukuma dēļ.

Nākamais un pēdējais izšķirošais LJF Vasaras posms turpat Kleistos 29. un 30. septembrī, kur dosies arī Demoras sportisti. Ar šīm sacensībām beigsies vasaras sezona, bet LJF kalendārajā plānā vēl ir Rudens kauss ponijiem 3 posmos un sezonas noslēguma sacensības novembra beigās, par kuru apmeklēšanu demorieši vēl lems.

Komentāri par rakstu: Nacionālajā čempionātā Demora izcīna bronzu
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Ceturtdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 4...6 °C
 D vējš 5..7 m/s

Ceturtdien rītā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 5...7 °C
 D vējš 7..9 m/s

Ceturtdien dienā

Mākoņains, bez nokrišņiem
 4...6 °C
 D/R vējš 7..9 m/s

Ceturtdien vakarā

Apmācies, bez nokrišņiem
 2...4 °C
 D/R vējš 6..8 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni