Marģers, Anastasija
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Kleistos aizvadīts Rudens II posms jātnieku sportā

Sporta centra Kleisti jāšanas manēžā sestdien, 3. novembrī notika Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) otrās Rudens sacensības šķēršļu pārvarēšanā un Rudens kausa izcīņa poniju jāšanā. Tāpat kā pirmajās Rudens sacensībās, arī tagad piedalījās kupls dalībnieku skaits, tajā skaitā sportisti no Lietuvas.


Šķēršļu pārvarēšanā sacīkstes tika aizvadītas četros maršrutos, un visos starts bija paredzēts bez ierobežojumiem dalībniekiem. Tādējādi kopā varēja startēt visdažādāko sportistu vecuma un meistarības grupu pārstāvji, arī bez zirgu vecuma ierobežojuma.

Starptautiskās kategorijas sacensību galvenā tiesnese Inga Miķelsone:

– Lieliski, ka šādas sacensības notiek, un jātnieki ir apmierināti, ka iespējams pagarināt sezonu, jo ne visiem ir iespējas trenēties manēžās. To, ka Rudens sacensības vajadzīgas, liecina lielais dalībnieku skaits, kāds, šķiet, Kleistu manēžā vēl nav pieredzēts – pirmajos divos maršrutos 45 un 47 dalībnieki. Bija laiks, kad sportisti nelabprāt startēja maršrutos bez ierobežojumiem dalībniekiem, lielākajai daļai sakot, ka viņiem ir grūti sacensties ar mūsu labākajiem sportistiem. Bet pārmaiņas ir vajadzīgas, lai neieslīgtu rutīnā. Un tagad daudzi jātnieki, tajā skaitā no amatieru klases, saka, ka viņiem ir ļoti interesanti sacensties vienā distancē ar mūsu labākajiem un salīdzināt savus spēkus.

„Poniju jātniekiem aizvadīts II posms, kurā Tomam Apermanim ar Feju maršrutā ar šķēršļu augstumu 55 cm viena kļūda un 4.vieta, kas Tomu Rudens posmu kopvērtējumā ierindo otrajā vietā. Apsteigusi Tomu ir Keitija Racina ar Next Star no JSK Princis, Jelgava, bet trešo vietu kopvērtējumā ieņem Madara Pētersone arī no JSK Princis. Ar Feju startēja arī Anna Šidlovska, bet jau pirmajā maršruta fāzē nopelnīja soda punktus,” saka JSK „Demora” trenere Gelinta Egendorfa.

Atvērtajos maršrutos ar 100 un 110 cm augstiem šķēršļiem, pirmo reizi slēgtajā manēžā Gelinta Egendorfa startēja ar jaunzirgu Leksiju Lilū, lai arī šis zirgs jau sevi pierādījis savā pirmajā sacensību sezonā vasarā, slēgtajā manēžā jāapgūst jauna pieredze, abos maršrutos pa diviem gāztiem šķēršļiem.
Pirms ziemas pārtraukuma 17. novembrī notiks vēl pēdējais LJF Rudens posms, turpat Kleistos, kur noteikti dosies arī demorieši.

Komentāri par rakstu:  Kleistos aizvadīts Rudens II posms jātnieku sportā
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Ceturtdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 4...6 °C
 D vējš 5..7 m/s

Ceturtdien rītā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 5...7 °C
 D vējš 7..9 m/s

Ceturtdien dienā

Mākoņains, bez nokrišņiem
 4...6 °C
 D/R vējš 7..9 m/s

Ceturtdien vakarā

Apmācies, bez nokrišņiem
 2...4 °C
 D/R vējš 6..8 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni