Ilgvars, Ivars
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Ventspils brīvostas komanda iegūst 1.vietu Baltijas jūras ostu 10.basketbola turnīrā

Uzvaru no 8.-10.novembrim Liepājā notikušajā Baltijas jūras ostu basketbola turnīrā izcīnīja Ventspils brīvostas komanda, finālā pieveicot Kaļiņingradas tirdzniecības ostas komandu. Turnīrs notika jau desmito reizi, un tajā piedalījās Tallinas, Rīgas, Ventspils, Liepājas, Klaipēdas un Kaļiņingradas ostu komandas.


Baltijas jūras ostu Basketbola turnīrs pirms desmit gadiem tika aizsākts Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Tā mērķis bija veicināt sadraudzību un savstarpējo sadarbību starp Baltijas jūras ostām. Katru gadu basketbola turnīrs notiek citā ostas pilsētā. 10. jubilejas basketbola turnīrs norisinājās Liepājā un tajā uzvarēja Ventspils brīvostas komanda. Liepājas ostas komanda cīņā par trešo, ceturto vietu pieveica Klaipēdas komandu, kas allaž bijusi spēcīgāko vidū. Bet pagājušā turnīra uzvarētāji – Rīgas brīvostas komanda – šoreiz palika piektie, aiz sevis atstājot vēl Tallinas ostas komandu. Jāatzīmē, ka arī turnīra atraktīvāko līdzjutēju balvu saņēma Ventspils komanda.

Turnīrā Ventspils brīvostas basketbola komandas sastāvā bija Ventspils brīvostas pārvaldes kuģu tauvotāji Aigars Bernāts, Uģis Lasmanis, Ģirts Reimanis, Edgars Silarājs, Jānis Šmidebergs, Andris Ziemanis, vecākie kuģu tauvotāji Gundars Bērziņš un Egils Jākobsons, kuģa locis Guntis Mūrnieks, pārvaldnieka vietnieks Arnis Mazalis, mārketinga un attīstības nodaļas vadītājs Igors Udodovs un autovadītājs-mehāniķis Jānis Dārziņš. Komandas kapteinis bija Edgars Silarājs, bet treneris – vecākais kuģu tauvotājs-darbu vadītājs Normunds Reimanis.

Šogad basketbola turnīrs tika arī pie savas emblēmas, kurā attēlota basketbola bumba, kas apvienojumā ar kompasa pamatelementiem – debespušu virzienu norādēm un kompasa skalas iedaļām, simbolizē basketbola turnīra saikni ar ostām - jūras pārgājienu galamērķiem, kuros nokļūst, izmantojot kompasa rādījumus.

2013.gadā Baltijas jūras ostu basketbola turnīrs notiks Kaļiņingradā.

Ventspils brīvostas basketbola komanda šogad veiksmīgi startē arī Ventspils pilsētas čempionātā basketbolā. Nākamā spēle šajā čempionātā piektdien, 16.novembrī plkst. 18:30, kur Brīvostas pārvalde sacentīsies ar komandu „Baltijas Ekspresis”.

 

Komentāri par rakstu: Ventspils brīvostas komanda iegūst 1.vietu Baltijas jūras ostu 10.basketbola turnīrā
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Pirmdien dienā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 4...6 °C
 D/R vējš 6..8 m/s

Pirmdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 2...4 °C
 D/R vējš 4..6 m/s

Otrdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 2...4 °C
 R vējš 4..6 m/s

Otrdien rītā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 2...4 °C
 Z/R vējš 5..7 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni