Valts, Rinalds, Rinalda
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Tūrisma rallijs Karnevāls Vidzemē 2013

Centīsimies mazliet piemānīt ziemu, lai protas godu un ātrāk dod ceļu pavasarim: brīvdienu izbrauciens – tūrisma rallijs ”Vidzemes pavasara karnevāls” notiks 2013. gada 23. februārī. Patiesībā liela mānīšanās nesanāks, jo Meteņdiena, kad mūsu senči teica ardievas ziemai, jau būs aizvadīta.


Februāra beigās sāk ziedēt lazdas un šur tu galviņu cauri sniegam pabāž sniegpulkstenītes. Februāris ir arī karnevālu mēnesis, tādēļ arī mēs aicinām maskoties un pārģērbties uz nebēdu.

Maskas, protams, var būt visdažādākās. Kāds, iespējams, vēlreiz uzvilks Meteņdienas budēļu tērpus, dažs sevi iecels populāra kino vai pasaku varoņa godā. Dažam varbūt labpatiksies pārtapt par kādu putnu vai zvēru, cits iejutīsies tālu zemju iedzīvotāju lomās. Iespējams, satiksim arī musketierus, bruņiniekus, kādu spoku, mūkus un mūķenes un vēl daudz ko citu. Maskosimies uz nebēdu, un vienlaikus baudīsim gan pēdējos ziemas priekus, gan svinēsim pavasara tuvošanos!

Maršruts šoreiz sāksies Ikšķiles novadā (starts atpūtas kompleksā „Turbas” no plkst. 08.00 līdz 10.00 ) un tālāk vedīs pa Ogres, Ķeguma, Lielvārdes, Skrīveru, Ērgļu un Madonas novadiem. Noslēgums un karnevāla nakts – Madonas kultūras namā. Finišs no plkst. 18.00 līdz 19.00.

Par garšīgām vakariņām (šie izdevumi gan jārēķina no sava maciņa) rūpēsies Smeceres krogs. Jau no plkst. 19.00 zālē uz lielā ekrāna varēsim vērot video par pērnā gada tūrisma rallijiem. Iespējams, ieraudzīsiet arī sevi vai savus draugus un paziņas un ar prieku atcerēsieties 2012. gada notikumus.

Noslēguma pasākums sāksies plkst. 20.00 un to vadīs populārais Latvijas Radio 2 programmu vadītājs Roberts Ošiņš. Pēc tam līdz plkst. 24.00 karnevāla disko ballīte. Par lielisku garastāvokli un pašu labāko mūziku arī gādās Roberts Ošiņš.

Protams, būs balvas, būs pārsteigumi, būs arī daži noslēpumi, par kuriem uzzināsiet tikai rallija dienā. Kādā no kontrolpunktiem Jūs gaidīs neliels cienasts, par kuru gan nebūs jāmaksā nekas. Citviet viesu māju saimnieki solījuši pacienāt ar gardu tēju, lai pietiktu spēka tālākajam ceļam. Arī visos maršrutā iekļautajos muzejos un kādā īpašā karaļvalstī papildus ieejas maksu nebūs.

Ja gadījumā šajā laikā nav savas automašīnas vai arī ar to kas, diemžēl, atgadījies, lielisku iespēju tomēr doties tūrisma rallijā piedāvā auto noma AVIS – no 22.02 plkst. 18.00 līdz 24.02 plkst. 18.00 izīrēt jebkuru AVIS rīcībā esošo automašīnu. Par visu šo laiku nomas maksa tikai 40 Ls.

Kā allaž – aktuālās ziņas portālā www.turismarallijs.lv. Tiekamies 23. februārī! Tiekamies kopā ar www.atputasbazes.lv , kopā ar mūsu atbalstītājiem un draugiem.  

Tiekamies 23. februārī! Tiekamies kopā ar www.atputasbazes.lv

Komentāri par rakstu: Tūrisma rallijs Karnevāls Vidzemē 2013
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Sestdien naktī

Apmācies, bez nokrišņiem
 7...9 °C
 Z/A vējš 1..3 m/s

Sestdien rītā

Apmācies, bez nokrišņiem
 6...8 °C
 A vējš 2..4 m/s

Sestdien dienā

Apmācies, bez nokrišņiem
 8...10 °C
 D vējš 1..3 m/s

Sestdien vakarā

Apmācies, bez nokrišņiem
 7...9 °C
 D/A vējš 2..4 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni