Emīlija
 
  • Ziedu skulptūra "Gotiņa"
    Ziedu skulptūra..
    Ventspils Augstskolā norisinājās 18.Baltijas valstu informātikas olimpiāde
    Ventspils Augstskolā..
    Žalūzijas no ražotāja
    Žalūzijas no ražotāja..
  • Mūsu pilsētā uzplaukusi bedre...
    Mūsu pilsētā uzplaukusi..
    5. vidusskola uzvar konkursā skolēniem "ITiņš-2012"
    5. vidusskola uzvar konkursā..
    Ventspils Livonijas ordeņa pilī darbi turpinās
    Ventspils Livonijas ordeņa..
  •  „Demora” noslēdz Ziemas čempionātu ar divām bronzas medaļām
    „Demora” noslēdz Ziemas..
    No vidusskolēnu eksperimentiem līdz restaurācijas darbiem
    No vidusskolēnu..
    Vidusskolēnu zinātniskās pētniecības darbu aizstāvēšana.
    Vidusskolēnu zinātniskās..
„Jūras vārtos” skanēs ekstravagants džezs

10. martā plkst. 18.00 uz teātra nama „Jūras vārti” skatuves muzicēs internacionāls džeza kvartets „Carl Winther Quartet”.


„Carl Winther Quartet” sastāvā darbojas četri profesionāli mūziķi no trijām valstīm - Carl Winther (klavieres, Dānija), Peedu Kaas (bass, Igaunija), Deniss Paškevičs (saksofons,Latvija), Ivars Arutjunjans (bungas, Latvija). Programmā iekļautās orģinālkompozīcijas ļaus klausītājiem izbaudīt gan skandināviska modernjazz ekstravaganci, gan īpašo noskaņu, ko sniedz brīva improvizācija. Papildus skanēs arī jazz standarti.

Carl Winther ir Skandināvijas pieprasītākais jaunais džeza pianists, kurš koncertējis kopā ar pasaulē pazīstamiem mūziķiem – Billy Hart, Jerry Bergonzi, Bill Evans, Daniel Humiar, Adam Nussbaum, James Genus, Till Brönner un daudziem citiem. Studējis Kopenhāgenas Mūzikas Konservatorijā. 2011. gadā Carl Winther ieguvis balvu par savu orģinālmūziku Spānijas džeza mūzikas konkursā „Getxo Jazz”, kā arī ticis atzīts par labāko jauno Jazz komponistu. Viņa mūzikas sniegumu raksturo unikalitāte un spēja brīvi improvizēt.

Deniss Paškevičs, kurš iemantojis klausītāju atzinību kā grupas „Time After Time” solists, ir pieredzējis džeza mūziķis. Deniss aktīvi muzicē Latvijā un ārvalstīs, ir 10 dažādu džeza grupu dibinātājs un vadītājs, izveidojis trīs starptautiskus džeza sastāvus kopā ar Brian Melvin, Rio Kawasaki, Nick Ali, Brownmann Can un citiem.

Peedu Kaas grupas „PEEDU KASS 005” līderis ir viens no šodienas pieprasītākājiem džeza basistiem Baltijā un Skandināvijā. Pēdējā laikā aktīvi uzstājies arī Latvijā. Mūziķis ir mācījies Tallinā, Helsinkos, Kopenhāgenā un tagad pārstāv Stokholmas Karalisko Mūzikas Konservatoriju. Peedu Kaas ir ieguvis neskaitāmas balvas - Sony Jazz Stage Grand Prix, Elion Young Jazz Talent award u.c., spēlējis kopā ar Mark Gross, Antonio Hart, Django Bates, Lonnie Liston Smith, Lea Pearson, Tony Allen, European Jazz Orchestra 2011, Tallinn Chamber Orchestra.

Ivars Arutjunjans ir Rīgas Doma Kora skolas džeza nodaļas absolvents. Pašreiz studē Kopenhāgenas Mūzikas Konservatorijā. Arutjunjans jau paspējis sadarboties ar tādiem mūziķiem kā Soweto Kinch, Francesco Cafiso, Nikolaj Hess, Jakob Dinesen, Carl Winther, Jari Perkiomaki, Carlo Morena, Eero Koivistoinen. Muzicējis Grieķijā, Šveicē, Austrijā, Dānijā, Vācijā, Nīderlandē, Polijā. 2011. gadā Latvijā piedalījies bundzinieku konkursā „Yamaha Drumday 2011”, kurā ieguvis pirmo vietu.

Biļetes no 21. februāra t/n „Jūras vārti” un visās „Biļešu serviss” kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv.
Biļetes cena Ls 1,70.

Komentāri par rakstu: „Jūras vārtos” skanēs ekstravagants džezs
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Otrdien naktī

Mākoņains, lietus
 16...18 °C
 A vējš 2..4 m/s

Otrdien rītā

Apmācies, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 Z/A vējš 2..4 m/s

Otrdien dienā

Mākoņains, bez nokrišņiem
 18...20 °C
 Z vējš 3..5 m/s

Otrdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 18...20 °C
 Z vējš 5..7 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
 
BYR 1000
0.0669 LVL
 
EUR
0.7028 LVL
 
GBP
0.8700 LVL
 
LTL
0.2040 LVL
 
RUB
0.0176 LVL
 
SEK
0.0770 LVL
 
UAH
0.0682 LVL
 
USD
0.5500 LVL
Avots: www.bank.lv
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?



Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Ziedu skulptūra "Gotiņa"
Ziedu skulptūra "Gotiņa"
Pasākumi tuvākajā laikā