Šis raksts izdrukāts no portāla ventspilnieki.lv
Kategorija:    Ziņas » Kultūra un Izklaide
Adrese: http://www.ventspilnieki.lv/zinas/kultra_un_izklaide/19122012_sestdienas_vakara_zvaigznes_nolaidisies_ventspili/
Sestdienas vakarā zvaigznes nolaidīsies Ventspilī

Dziedātāja Anmary šo sestdien, 22. decembrī plkst. 18.00 teātra namā „Jūras Vārti” sniegs ziemas noskaņu koncertu „Naktī, kad zvaigznes nolaižas pie mums”.


Iespēju uzstāties lieliskākajā Kurzemes koncertzālē dziedātājai kā Eirovīzijas 2012 ventspilnieku simpātijai dāvināja Ventspils pilsēta. Anmary saka savu paldies Ventspils pilsētai un ventspilniekiem par atbalstu un uzticību. No savas puses brīnišķīgās balss īpašniece sola sagādāt skaistus mirkļus mūzikā, izpildot dziesmas par ziemu, sniegu, eņģeļiem un mīlestību. Koncertā izskanēs gan pasaules hīti, gan skaistākās latviešu dziesmas, tostarp arī grupas "Prāta Vētra" basģitārista Ingara Viļuma komponētās dziesmas. Kopā ar Anmary koncertēs Rīgas Gospelkoris, Ķekavas novada jauniešu simfoniskais orķestris un ritma grupa Juke Box. Pasaulē pazīstamo svētku dziesmu „Mazais bundzinieks” dziedātāja izpildīs kopā ar mazo solisti Aleksu Gaili. Visas dziesmas būs dzirdamas jaunos aranžējumos, kurus veidojuši Liepājas simfoniskā orķestra ilggadējais diriģents Jēkabs Ozoliņš un talantīgais jaunais mūziķis, Valmieras Drāmas teātra muzikālās daļas vadītājs Emīls Zilberts.

Anmary atklāj, ka pie koncerta programmas tika strādāts cītīgi un nopietni, vairākas dienas aizvadot melodiju meklējumos un diskusijās kopā ar menedžeri Inesi un Ķekavas novada jauniešu simfoniskā orķestra diriģentu Pēteri Plūmi. Svelmainajā vasarā bija jāsajūt ziemas elpa. Rezultātā, kā uzskata samtainās balss īpašniece, tapa ļoti skaista programma, kuru varētu raksturot kā dziesmas mūzikas gardēžiem.

Dziedātāja ziemas noskaņu koncertus ir jau sniegusi Baložos un Jēkabpilī, kur tos atzinīgi novērtēja publika. Šonedēļ dziedātāja uzstāsies Ķekavā, Gulbenē un Ventspilī. Koncerttūre tiks noslēgta 28. un 29.decembrī ar koncertiem Rīgā, Pārdaugavas koncertzālē.

Par atbalstu Anmary saka paldies Ķekavas novada pašvaldībai un Ķekavas novada Kultūras aģentūrai, Autojok.lv, TN Drukai, izdevniecībai „Rīgas Viļņi” un portālam „Kas jauns”, Latvijas Radio, MOS veikalu tīklam (Oasis, Mango, Karen Millen). Anmary pateicas Ventspils pilsētai par dāvāto iespēju atgriezties viesmīlīgajā pilsētā Ventspilī un atkal uzstāties uz skatuves, kura dziedātājai nesusi uzvaru Latvijas Eirovīzijas atlasē.