Šis raksts izdrukāts no portāla ventspilnieki.lv
Kategorija:    Ziņas » Izglītība
Adrese: http://www.ventspilnieki.lv/zinas/izglitiba/29082012_ventspils_pilsetas_skolas_un_bernudarzos_noslegusies_remontdarbi/
Ventspils pilsētas skolās un bērnudārzos noslēgušies remontdarbi

Ventspils pilsētas skolās un bērnudārzos noslēgusies lielākā daļa remontdarbu, kas, kā ierasts, norisinājās laikā skolēnu vasaras brīvdienu laikā. Norisinājās gan izglītības iestāžu teritoriju sakārtošana, gan iekštelpu remonts. Kopumā remontdarbi izmaksājuši 1,5 miljonus latu.

 

Apjomīgākie darbi norisinās projekta „Ventspils pilsētas izglītības iestāžu infrastruktūras uzlabošana, 2.kārta” ietvaros – jau rekonstruēta Vakara vidusskolas sporta zāle (izmaksas 226 tūkstoši latu), pabeigta arī Ventspils 3.vidusskolas piebraucamā ceļu saimniecības vajadzībām izbūve (63 tūkstoši latu), bet līdz septembra beigām ieplānots pabeigt bērnudārzu „Eglīte”, „Pasaka” un „Zvaigznīte” teritoriju labiekārtošanu (kopējās izmaksas 741 tūkstotis latu).

Savukārt līdz 10.oktobrim iecerēts pabeigt 18 smilšu kastu piegādi un uzstādīšanu sešos bērnudārzos – „Bitīte”, „Eglīte”, „Margrietiņa”, „Rūķītis”, „Saulīte” un „Varavīksne (izmaksas 23 tūkstoši latu).

Apjomīgs ir arī paveikto remontdarbu saraksts skolu un bērnudārzu iekštelpās – izremontēti skolu klašu kabineti, bērnudārzu grupu telpas un gaiteņi, mainītas durvis un pārsegumi, rekonstruēti iekšējie ūdens un kanalizācijas tīkli. „Vāverītē” ieplānots uzbūvēt jaunu žogu, bet „Margrietiņā” – izbūvēt jaunas nojumes rotaļām. Veikts arī bērnudārzu teritoriju inventāra remonts.