Augusts
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Zināmi konkursa „Mums pieder debesis 2012” uzvarētāji

26.aprīlī, konkursa „Mums pieder debesis 2012” apbalvošanas ceremonijā tika paziņoti konkursa rezultāti – divi uzvarētāji, meitene un puisis, kuri šogad pārstāvēs Latviju ASV kosmosa nometnē jauniešiem. Puišu konkurencē par uzvarētāju kļuva Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolēns Raimonds Munčs, bet meiteņu konkurencē uzvarētājas gods tika Rīgas Angļu ģimnāzijas skolniecei Annijai Korpai.


Uzvarētājs puišu vidū Raimonds Munčs konkursam iesniedza video, kurā savas dziesmas pavadījumā stāsta par kosmosu un glezno. Video izceļas ar interesantu tehniku, un žūrija atzina, ka gan dziesma, gan pats video „iespiedušies” atmiņā. Pavisam no 14 puišiem tika saņemti 15 darbi. Raimonds no iespējamiem 130 punktiem ieguva 109,5 punktus.

Uzvarētāja meiteņu konkurencē Annija Korpa, savukārt, konkursam iesniedza kosmosa kuģa modeli „Kosmoss-skrāpis”. Modeļa izveidošanā ieguldīts nopietns darbs un daudz laika, ko novērtēja arī žūrija. Meitenes šogad bija daudz čaklākas; pavisam tika saņemti 34 darbi no 31 meitenes. Annija par savu darbu ieguva 115 punktus.

Par šī gada konkursu izsakās Ventspils Augsto tehnoloģiju parka valdes priekšsēdētājs un konkursa idejas autors Ivars Eglājs: „Prieks, ka ar katru gadu tiek iesniegts arvien vairāk darbu un tie kļūst kvalitatīvāki, radošāki un interesantāki, atklājot Latvijas jauniešu talantus. Uzvarētājiem novēlu no nometnes ASV paņemt visu, ko vien iespējams – starptautiskus kontaktus un jaunus draugus, pieredzi un zināšanas, pozitīvus iespaidus un iedvesmu radošām domām un jaunām idejām.”

Abiem uzvarētājiem viss tikai priekšā; pēc apbalvošanas ceremonijas konkursa iniciators Ventspils Augsto tehnoloģiju parks sāks organizēt jauniešu braucienu uz ASV. Abi jaunieši kopā ar Bērnu zinātnes centra Z(in)oo vadītāju Paulu Irbinu uz ASV dosies 19.jūlijā, kur nometnē kopā ar citiem jauniešiem no visas pasaules aktīvi darbosies līdz pat 27.jūlijam.

Apbalvošanas ceremonijā tika apbalvota arī Latvijas aktīvākā skola, no kuras audzēkņiem saņemts visvairāk darbu. Šogad šo titulu ieguva Rīgas Valsts 1.ģimnāzija. Aktīvākā skola balvā ieguva 20 brīvbiļetes uz Bērnu zinātnes centru Z(in)oo, ko varēs izmantot pēc saviem ieskatiem, piemēram, mācību gada beigās piešķirt skolas labākajiem skolēniem vai skolotājiem, dāvāt tās konkrētai klasei vai olimpiāžu dalībniekiem un laureātiem.

Konkurss „Mums pieder debesis 2012” šogad notika jau trešo gadu pēc kārtas. Konkursa organizatori Ventspils Augsto tehnoloģiju parks cer, ka šo iniciatīvu varēs īstenot arī turpmāk!

Komentāri par rakstu: Zināmi konkursa „Mums pieder debesis 2012” uzvarētāji
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Otrdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 R vējš 2..4 m/s

Trešdien naktī

Mākoņains, bez nokrišņiem
 15...17 °C
 D vējš 0..2 m/s

Trešdien rītā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 D vējš 1..3 m/s

Trešdien dienā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 18...20 °C
 R vējš 1..3 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni