Kaiva, Amanda, Amanta
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Kurzemes tūrisma asociācija laidusi klajā jaunu unikālu Kurzemes tūrisma rokasgrāmatu

Jau iepriekš ziņots, ka Kurzemes tūrisma asociācija (KTA) Sabiedrības Integrācijas Fonda projekta „Kurzemes tūrisma asociācijas darbības pilnveidošana” ietvaros šogad iespiedusi rokasgrāmatu tūrisma pakalpojumu attīstībai, kuru plašākai tūrisma profesionāļu auditorijai prezentēja vakar Tūrisma Attīstības valsts aģentūrā.

 


Rokasgrāmata (pilns grāmatas nosaukums „Tūrisms Kurzemē. Labās prakses piemēri. Rokasgrāmata tūrisma pakalpojumu attīstībai”) paredzēta gan KTA biedriem, gan tūrisma pakalpojumu sniedzējiem Kurzemē, gan arī Latvijas studentiem un tūrisma biznesa uzsācējiem. Grāmatas autori ir A.Gustovskis, M.Rozīte, J.Smaļinskis, J.Gailītis, S.Reimane, D.Grunsberga un holandiešu tūrisma profesionālis Bernards Lute, kurš jau 9 gadus pavadījis Kurzemē un grāmatā ievietojis savu skatījumu un vērtējumu par tūrisma attīstību Latvijā un Kurzemē. Tāpat grāmatā iekļautas intervijas, profesionāļu atziņas un vēsturiski materiāli par tūrismu Kurzemē no tūrisma ekspertiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Beļģijā, Itālijā, Īrijā, Somijā, Zviedrijā, Ugandā.

Grāmatā ir ietverti arī praktiski piemēri „dzīva” tūrisma pakalpojuma radīšanai Kurzemē, kā arī ārvalstu labās prakses piemēri tūrismā Nīderlandē, u.c. Visinteresantākie no tiem,- labās prakses piemēri par laimīgo govju hoteli, zirgu piena kosmētikas ražotni, kukurūzas labirintu, utt. Grāmatas galvenās sadaļas atspoguļo Kurzemes tūrisma vēsturi, kultūras tūrisma piemērus, unikālākos pasākumus, profesionālākās naktsmītnes un krodziņus Kurzemē, kā arī dabas, aktīvā, militārā un industriālā tūrisma labās prakses piemērus. Šeit detalizētāk izklāstīti arī jaunā inovatīvā krustpunktu velotīkla principi, par kuru nav citos Latvijas izdevumos.

Šī grāmata ir unikāla arī ar to, ka šeit pirmoreiz Kurzemes tūrisma vēsturē sīki un detalizēti pētīta tūrisma informācijas centru izveidošanās katrā Kurzemes novadā, sākot ar Rucavu un beidzot ar Dundagu, pieminot Kurzemes tūrisma informācijas centru bijušos un esošos vadītājus un darbiniekus. Tāpat minēti pirmie celmlauži tūrisma uzņēmumiem Kurzemē.

Jaunās grāmatas šobrīd tiek dāvinātas bibliotēkām, kā arī Kurzemes tūrisma asociācijas biedriem. Sakarā ar to, ka tās iespiestas par projekta līdzekļiem, tās netiks pārdotas veikalos. Grāmatu tirāža ir ierobežota, tāpēc plānojams, ka grāmatām drīzumā būs gan saturiska, gan vēsturiska vērtība.

 

Komentāri par rakstu: Kurzemes tūrisma asociācija laidusi klajā jaunu unikālu Kurzemes tūrisma rokasgrāmatu
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Pirmdien vakarā

Apmācies, bez nokrišņiem
 11...13 °C
 D/A vējš 5..7 m/s

Otrdien naktī

Apmācies, bez nokrišņiem
 11...13 °C
 D/A vējš 4..6 m/s

Otrdien rītā

Apmācies, bez nokrišņiem
 11...13 °C
 D/A vējš 6..8 m/s

Otrdien dienā

Apmācies, bez nokrišņiem
 12...14 °C
 D vējš 5..7 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni