Kaiva, Amanda, Amanta
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
VRS Ventspils pārvaldes Atvērto durvju diena

Šā gada 5.augustā Valsts robežsardzes Ventspils pārvalde rīkoja Atvērto durvju dienu par godu Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes un Valsts robežsardzes Liepājas pārvaldes apvienošanas 2.gadadienai.


Pasākumā piedalījās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes, Liepājas domes, Liepājas ostas kapteiņa dienesta, NBS Jūras spēku flotiles, VUGD Kurzemes reģiona brigādes, Muitas pārvaldes Kurzemes MKP daļas un Liepājas Ekonomiskās Zonas pārvaldes pārstāvji. Pasākuma laikā sadarbības partneriem tika pasniegti Atzinības raksti. VRS Ventspils pārvaldes personāls saņēma pateicības par apzinīgu dienesta pienākumu pildīšanu.

Svinību laikā skatītājiem bija iespēja vērot Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes personāla parādes maršu un apskatīt Ventspils pārvaldes kuģus “VALPAS”, “TIIRA” un “RĀNDA”. Ņemot vērā izveidojušos labo sadarbību ar Lietuvas robežsardzi, interesantiem bija iespēja aplūkot arī Lietuvas robežsardzes kuģi “KIHU”. Liela skatītāju uzmanība tika veltīta Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes helikopterim “AGUSTA 109E”.
Atsevišķā teltī varēja aplūkot VRS Ventspils pārvaldes informatīvo stendu, uzskates līdzekļus, tehnisko aprīkojumu un speciālo ekipējumu (ieroči, vairogi, bruņuvestes u.c.). Interesentiem bija arī iespēja vērot kinologu ar dienesta suņiem paraugdemonstrējumus.

Skatītāju uzmanībai tika piedāvāti aizraujoši paraugdemonstrējumi, kuru laikā tika izspēlēta situācija, kad automašīna nepakļaujas robežsargu likumīgajai prasībai apturēt transportlīdzekli pārbaudei. Tika veikti nepieciešamie pasākumi transportlīdzekļa piespiedu apturēšanai. Apturot transportlīdzekli, personas, kuras atradās transportlīdzeklī uzsāka aktīvu pretošanos, izmantojot ieročus. Viena persona centās aizbēgt no notikuma vietas, to aizturēja kinologs ar dienesta suni. Paraugdemonstrējumus veica Apskates un kontroles nodaļa un VRS Aviācijas pārvaldes Apsardzes un speciālo uzdevumu nodaļa sadarbībā ar kinologiem. Šie paraugdemonstrējumi izpelnījās lielu skatītāju interesi un sajūsmu.

 

Komentāri par rakstu: VRS Ventspils pārvaldes Atvērto durvju diena
žēl!
11.08.2011 14:46:32
atkal par šo jauko pasākumu uzzināt tikai kad tas jau pagājis!!!!!!!!
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Otrdien naktī

Apmācies, bez nokrišņiem
 11...13 °C
 D/A vējš 4..6 m/s

Otrdien rītā

Apmācies, bez nokrišņiem
 11...13 °C
 D/A vējš 6..8 m/s

Otrdien dienā

Apmācies, bez nokrišņiem
 12...14 °C
 D vējš 5..7 m/s

Otrdien vakarā

Apmācies, lietus
 10...12 °C
 D/R vējš 3..5 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni