Ineta, Inta, Intra
 
 • kredīta piedāvājums starp nopietnām personām
  kredīta piedāvājums starp..
  Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com
  Kredits Piedavat aizdevumus..
  Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
 • Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
  Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
 • Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
  PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
Ventspils ostā atklāts Baltijā lielākais saldēto produktu terminālis

Jau oktobrī Ventspils ostā gaidāmi pirmie kuģi ar refrižeratorkonteineriem, kas uzsāks saldēto pārtikas produktu uzglabāšanu un izplatīšanu Baltijā lielākajā saldēto produktu noliktavā „Reefer Cargo Terminal”. Klātesot uzņēmuma īpašniekiem un Ventspils pašvaldības vadībai, šodien svinīgi tika nodota ekspluatācijā jaunuzceltā termināļa ēka.

 


SIA „Reefer Cargo Terminal” pārstāvjus – Lietuvas kompānijas „Girteka” investorus – svinīgajā brīdī sveica Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, pateicoties par uzticību Ventspilij un vēlot veiksmi. SIA „Reefer Cargo Terminal” valdes priekšsēdētājs Mindaugas Raila informēja, ka vēl norit pēdējie priekšdarbi, lai jau oktobrī, vēlākais novembrī, sagaidītu pirmās saldēto produktu kravas. M.Raila veltīja arī atzinīgus vārdus Ventspils pilsētai un sadarbības pieredzei šeit: „Mēs zinām, cik daudz spēka Ventspils pilsētas pašvaldība un brīvostas pārvalde iegulda, lai piesaistītu investīcijas, paši to izjutām un esam pārliecināti, ka labi rezultāti nekur neizpaliks.”

SIA „Reefer Cargo Terminal” ir jaunākais terminālis Ventspils brīvostā un atrodas SIA „Noord Natie Ventspils Terminals” teritorijā. Terminālis ir A klases noliktava - saldētava ar modernām administrācijas un palīgtelpām. Ēkā ir septiņas saldēšanas kameras ar iespējamo temperatūru no -18 līdz -30 grādiem atkarībā no produkta īpatnībām. Ir arī atsevišķa kamera ar augstāku temperatūru – no +5 līdz +12 grādiem. Telpas ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes elektroniskajām ventilācijas sistēmām, temperatūras un mitruma līmeņa regulētājiem, tāpat ierīkota gaisa cirkulācija, kas nodrošinās augstus higiēnas standartus noliktavā. Termināļa noliktavas platība – 12 000 kvadrātmetru. Termināļa kopējā iespējamā jauda ir 150 tūkstoši tonnu kravu gadā.

SIA „Reefer Cargo Terminal” valdes priekšsēdētājs Mindaugas Raila jau nākamgad plāno apgrozījumu līdz pat 100 tūkstošiem tonnu. Uzņēmums plāno kļūt par saldēto zivju loģistikas centru Baltijas valstīs, tāpat uzglabāt un tālāk izplatīt saldētus un svaigus dārzeņus un augļus uz Baltijas valstīm, Krieviju, Baltkrieviju un Skandināvijas valstīm. Uzņēmumā plānots līdz 50 darbavietām. Termināļa izveidē uzņēmuma īpašnieki ieguldījuši 14 miljonus eiro.

SIA „Reefer Cargo Terminal” īpašnieki ir Lietuvas loģistikas kompānija „Girteka”, kas ir lielākais transporta un loģistikas uzņēmums Baltijas valstīs ar 15 gadu ilgu pieredzi starptautisko pārvadājumu jomā. Uzņēmumam pieder muitas un akcīzes preču noliktavas Viļņā un Rīgā.

Komentāri par rakstu: Ventspils ostā atklāts Baltijā lielākais saldēto produktu terminālis
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Trešdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 9...11 °C
 Z/A vējš 3..5 m/s

Trešdien rītā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 12...14 °C
 Z/A vējš 3..5 m/s

Trešdien dienā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 14...16 °C
 Z/A vējš 5..7 m/s

Trešdien vakarā

Mākoņains, bez nokrišņiem
 12...14 °C
 Z vējš 3..5 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
kredīta piedāvājums starp nopietnām personām
kredīta piedāvājums starp nopietnām personām